Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

To nie takie proste.. Ogólnie administrator lokuje to co się sensownie zaradzi.. Taki świat "konsumpcyjny"...
951 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Może nie powiem jaka była diagnoza ale u mnie wyglądało to tak, że do wszystkich objawów mialem jeszcze taki foliowa skórę. Dostałem Pimafukort na 10 dni , później na 4 tygodnie,2x w tygodniu protopic. Dodatkowo rano i po kapieli smarować Emolium. Po miesiącu , jest po klopocie. Co prawda jescze coś tam jest ale różnica wielką.
81 komentarz
ostatni 6 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 03-04-2018, 18:24:04 Witam. Mam to samo! Dowiedziales sie co to bylo?[/CYTAT][CYTAT] gość 03-04-2018, 18:24:04 Witam. Mam to samo! Dowiedziales sie co to bylo?[/CYTAT]
14 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: