Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Miałem duzo gorsze przeleczony retinoidami i ostrzykiwanie sterydem na łysienie plackowate i miesiąc -do 2 spokoju i wraca ale inne życie a leciała krew i ropa samoczynnie
29 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam od bardzo dawna walczę z problemami skórnymi głównie w okolicach nosa Są dni kiedy nie mam prawie nic a są dni kiedy bardzo się nasila piecze schodzi skóra jakby stan zapalny byłem u kilku dermatologów jedni mówią że łzs drudzy że łuszczyca rozne maści protopic itp pomagają tylko na chwilę
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
5 latek od dwu dni 2 chrosty na czole
1 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: