Zaloguj
Reklama

Naturalne kosmetyki - odkrycie komórek macierzystych

Twarz
Fot. Ojoimages
Twarz
(0)

Co wiemy o naturalnych składnikach kosmetyków? Jak ważna jest ich rola dla naszej skóry? Znamy już wyniki konkursu, którego nagrodą są 3 zestawy kosmetyków Revitacell. Kosmetyki są wzbogacone o naturalne komórki macierzyste. Ile wiemy o komórkach macierzystych oraz naturalnych składnikach kosmetyków? Zapraszamy do naszego artykułu, gdzie dowiecie się o wiele wiecej i poznacie wyniki naszego konkursu.

Reklama

Revitacell – pierwsza na świecie marka biodermokosmetyczna została nagrodzona prestiżowym tytułem „Stylowy Kosmetyk 2012”. Preparaty Revitacell, wykorzystujące wyjątkowe odkrycie polskich naukowców, zostały docenione w kategorii,,Debiut Rynkowy”. Biodermokosmetyki Revitacell, bazujące na unikatowym kompleksie aktywnych czynników białkowych - NHAC Biocervin MIC-1 - otrzymały wyróżnienie redakcji w prestiżowym plebiscycie  „Stylowy Kosmetyk 2012”.

Przełomową linię biodermokosmetyków Revitacell uhonorowano nagrodą za debiut roku. Wyróżnienie w tej kategorii przyznano po raz pierwszy. Znak,,Stylowego Kosmetyku” przysługuje najciekawszym produktom kosmetycznym, które pojawiły się na rynku w danym roku.  Jest gwarancją najwyższej jakości produktów i potwierdzeniem uznania ze strony internautów oraz redakcji.

Piśmiennictwo

Kategorie ATC:


Reklama
(0)
Komentarze