Zaloguj
Reklama

Mikrobiom skóry. Przewodnik po świecie naturalnej i zrównoważonej pielęgnacji skóry

Autorzy: Wydawnictwo Znak Koncept
Fot. Wydawnictwo Znak Koncept
(0)

Twoja skóra jest domem dla milionów dobroczynnych mikroorganizmów, które pomagają zachować jej zdrowie, młodość i wzmocnić naturalną barierę ochronną. W codziennej pielęgnacji łatwo zapomnieć, jak dbać o swój unikalny mikrobiom.

Reklama

IM ZDROWSZY MIKROBIOM SKÓRY, TYM PIĘKNIEJSZA, ZDROWSZA I LEPIEJ NAWILŻONA CERA.


Kiedy pojawiają się przebarwienia, podrażnienia i choroby takie jak łuszczyca, trądzik czy atopowe zapalenie skóry, szukasz skutecznych, lecz często skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem dbanie o wygląd cery i jej zdrowie jest prostsze, niż myślisz.


Zapomnij o niezliczonych ilościach kremów, toników i innych wynalazków kosmetycznego marketingu. Ten francuski poradnik pomoże ci zrobić pierwszy krok na drodze do zmiany w twojej kosmetyczce i pozbycia się z niej parabenów, SLS-ów oraz produktów ropopochodnych, które serwujesz swojemu mikrobiomowi pod pozorem pielęgnacji.

Dowiedz się:

  • jak działa twój mikrobiom i jak o niego dbać,
  • czym jest kosmebiotyka i co może ci zaoferować,
  • które olejki eteryczne pomogą uleczyć skórę,
  • czym są postbiotyki i jak stosować je z pożytkiem dla cery.


Badania udowadniają, że wszystko, czego potrzebujesz, natura daje ci za darmo. Wystarczy tylko odpowiednio wykorzystać te dary i zmienić podejście do codziennej pielęgnacji.


SKÓRA WIE NAJLEPIEJ!

 

ALEXANDRA RAILLAN – francuska dziennikarka pisząca o zdrowiu, kosmetykach i urodzie. Najnowsze badania i zdobycze kosmetologii pomogły jej zrozumieć, że naturalne sposoby pielęgnacji są drogą do osiągnięcia równowagi mikrobiologicznej skóry i najskuteczniejszymi środkami w walce o piękną i zdrową cerę.

ALAIN GÉLOËN – biolog, dyrektor badawczy we francuskim Centre national de la recherche scientifique, pracuje także jako konsultant naukowy.

Piśmiennictwo

Informacja prasowa

Kategorie ICD:


Reklama
(0)
Komentarze