Zaloguj
Reklama

7 CUDÓW REVITACELL Pierwsza polska linia biodermokosmetyków na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1

7, cudow, revitacell
Fot. medforum
7, cudow, revitacell
(4)

Revitacell, pierwsza na świecie marka biodermokosmetyczna, korzystająca z przełomowego odkrycia polskich naukowców – komórek macierzystych MIC-1, poszerza linię swoich produktów o siedem nowych innowacyjnych preparatów.

Reklama
  • Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate
  • Revitacell Stem Cells Regenerating Cream-Serum DAY
  • Revitacell Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum NIGHT
  • Revitacell Stem Cells Face Set
  • Revitacell Stem Cells Bust Set
  • Revitacell Stem Cells Hand Set
  • Revitacell Stem Cells Regenerating Face Balm for MEN


Wszystkie produkty zawierają unikalny kompleks aktywny NHAC Biocervin MIC-1, który jest mieszaniną aktywnych mikro- i makro-biocząstek pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1, wyprowadzonych z poroża jelenia szlachetnego. Odkrycie polskich naukowców jest chronione już 8 patentami na całym świecie, cały czas trwa jednak procedura kolejnych zgłoszeń międzynarodowych. Zawarte w kompleksie czynniki białkowe pobudzają komórki skóry do naturalnej autoregeneracji.

NHAC Biocervin MIC-1 został wpisany do największego na świecie międzynarodowego rejestru składników kosmetycznych INCI, co potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Wszystkie kuracje Revitacell zostały przebadane dermatologicznie.

Aktualnie linia biodermokosmetyków Revitacell liczy 10 produktów, w tym intensywnie regenerujące kuracje do twarzy (Revitaecell Stem Cells Face Therapy), włosów (Revitacell Stem Cells Hair Therapy) oraz rzęs i brwi (Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy).

Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate to bioaktywny koncentrat regenerujący do delikatnej skóry okolic oczu na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.
        

Efekt: wygładzona i zregenerowana skóra wokół oczu, pozbawiona cieni czy przebarwień. Koncentrat, zawierający NHAC Biocervin MIC-1, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka i skóry właściwej, poprawia jędrność i redukuje zmarszczki, aktywując fibroblasty do produkcji białek strukturalnych skóry (kolagenu i elastyny). Bogata receptur wzbogacona m.in. ekstraktem ze złotych alg i kofeiną sprawia, że skóra staje się odżywiona i w pełni chroniona przed czynnikami zewnętrznymi, a skóra wokół oczu przestaje zdradzać oznaki starzenia.

Cena: 100 zł

Piśmiennictwo

Kategorie ATC:


Reklama
(4)
Komentarze