Zaloguj
Reklama

V Ogólnopolska Konferencja Opieki Farmaceutycznej pt. „Nowoczesne rozwiązania w dermatologii”

Autorzy: PTSF
Fot. PTSF
(0)

W dniach 25-27 marca 2022 r. odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Opieki Farmaceutycznej pt. „Nowoczesne rozwiązania w dermatologii” organizowana przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Gdańsk. W ramach wydarzenia, poza panelem wykładowym, odbędą się także 2 konkursy: Studencki Konkurs Opieki Farmaceutycznej oraz Studencki Konkurs Receptury Aptecznej.

  Reklama

  Panel wykładowy obejmuje 5 wykładów, podczas których prelegenci przedstawią zagadnienia związane m.in. z leczeniem ran oraz stosowaniem dermokosmetyków. Uczestnicy będą mieli okazję na zdobycie cennej wiedzy, niezbędnej w codziennej pracy farmaceuty. Ponadto, po każdym z wykładów przewidziana jest sesja pytań oraz dyskusja.


  W konkursach zmierzą się studenci IV oraz V roku farmacji z całej Polski. Na każdy z konkursów składają się 2 etapy: teoretyczny (pisemny) oraz praktyczny (ustny). Ostatni etap Studenckiego Konkursu Opieki Farmaceutycznej odbywa się przed publicznością – 6 najlepszych uczestników przeprowadzi konsultację z pacjentem w formie scenki, w której odegrają rolę farmaceuty.


  Zarówno konkursy, jak i część wykładowa, będą stanowiły dla uczestników wydarzenia możliwość zdobycia cennych kompetencji przydatnych w karierze zawodowej. Konferencja ma na celu promowanie receptury aptecznej i opieki farmaceutycznej, a także integrację środowiska farmaceutycznego.


  Serdecznie zachęcamy do śledzenia strony na platformie Facebook poświęconej Konferencji, a także fanpage’u organizatora:

  • Ogólnopolska Konferencja Opieki Farmaceutycznej https://www.facebook.com/ptsf.okof
  • PTSF Gdańsk https://www.facebook.com/ptsf.gdansk

  Nasze serwisy ForumDermatologiczne.pl oraz EdukacjaFarmaceutyczna.pl objęły to wydarzenie patronatem medialnym.

  Piśmiennictwo

  Informacja prasowa

  Kategorie ICD:


  Reklama
  (0)
  Komentarze