Zaloguj
Reklama

Last minute w urodzie - czyli jak szybko i bez problemu wyglądać zdrowo

Autorzy: tekst: Pr Expert
wypowiedź eksperta marki Revitacell: dr Edyta Engländer
zdjęcia: ojimages
Kobieta
Fot. ojoimages
Kobieta
(3)

Nie masz kiedy odpowiednio o siebie zadbać, a karnawał trwa! Oto kilka sposobów last minute na poprawę urody przed wielkim wyjściem.

Reklama

Oczy jak brylanty, uśmiech milion warty

Jeśli nie chcesz, żeby oczko w pończosze było tym, które zwróci na Ciebie uwagę, postaraj się odświeżyć swoje spojrzenie. Zlikwiduj cienie pod oczami i opuchnięcia. Okład  z plasterków ogórka, krótka drzemka - istnieje mnóstwo domowych sposobów na walkę z podkrążonymi, zmęczonymi oczami. Warto jednak pomyśleć o profesjonalnych sposobach regeneracji tej okolicy.

Rozwiązaniem będą zaawansowane biodermokosmetyki opracowane na bazie komórek macierzystych. – Skóra w okolicy oczu, ze względu na swoją budowę, szybko zdradza oznaki zmęczenia. Najlepiej jest działać profilaktycznie, stosując odpowiednie preparaty stworzone z myślą o jej potrzebach – tłumaczy dr Edyta Engländer, dermatolog i ekspert.

 

Cera grzechu warta

Oczy odzyskały już pełnię blasku, śmiało można odsłonić i zaprezentować dekolt – czas zatroszczyć się o twarz i zetrzeć z niej oznaki zmęczenia. Wszak to cera jest naszą wizytówką i to ona powinna lśnić w karnawale. Należy zadbać o odpowiedni poziom jej nawilżenia, jędrność i naprężenie.

Owszem, może w tym pomóc peeling z ziarnistej kawy albo maseczka z glinki, ale bezpieczniej będzie zaufać zaawansowanym preparatom. Skóra twarzy ma najwięcej dedykowanych jej kosmetyków ze wszystkich części ciała. Zwykły preparat może jednak nie wystarczyć. – Medycyna kosmetyczna i dermatologia poczyniły ogromne postępy, dlaczego nie korzystać z ich osiągnięć? - przekonuje dr Edyta Engländer, dermatolog i ekspert.

Piśmiennictwo

Kategorie ATC:


Reklama
(3)
Komentarze