Zaloguj
Reklama

Dermatologia – specjalność pożądana, lecz niedoceniana

Autorzy: Informacja Prasowa DoveMed
Krem
Fot. ojoimages
Krem
(5)

VII Edycja Sympozjum Naukowo Szkoleniowego Zarządu Głównego PTD Polskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

Reklama

Sympozjum zgromadziło ponad pięciuset lekarzy alergologów, dermatologów i wenerologów z całego kraju.

Tegorocznej edycji przewodziło hasło: Dermatologia – specjalność pożądana, lecz niedoceniana. Konferencja była również pretekstem do przedstawienia środowisku medycznemu Programu DoveMed, który ma na celu efektywne wspieranie relacji między lekarzem, a pacjentem.

Coraz częściej istotnym aspektem leczenia staje się tworzenie relacji między lekarzem a pacjentem. Program dedykowany jest specjalistom w dziedzinie dermatologii, aby skutecznie wspierać ich w codziennej pracy.

Cel ten jest realizowany przez dostarczanie lekarzom merytorycznych wskazówek oraz produktów dla pacjentów. Podczas trwania konferencji przedstawiono nową linię produktów – dla skóry normalnej i wrażliwej.

Obecność na konferencji była także okazją do przedstawienia nowych technologii i poznania opinii na temat całego programu. Program jest szansą nie tyle dla środowiska medycznego, co dla pacjentów, którzy oczekują od lekarzy dermatologów, rekomendacji rozwiązań zarówno skutecznych jak i niedrogich.

Produkty marki kosmetycznej wpisują się w tę konwencję, a konferencja była świetną okazją do przetestowania produktów oraz poszerzenia wiedzy na temat ich składników – dzięki temu lekarze będą mogli w pełną odpowiedzialnością rekomendować kosmetyki nawet pacjentom ze skórą wrażliwą i alergiczną.

Piśmiennictwo

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze