Zaloguj
Reklama

Klinika Projekt Skóra

(0)

Adres

Św. Barbary 4/u2
00-686 Warszawa
Polska, mazowieckie

Kontakt

Tel.: +48 508 777 988
E-mail: [email protected]
Strona www:

Godziny otwarcia:

Od Poniedziałku do Piątku od 9:00 - 19:00

Dodatkowe informacje

Projekt Skóra tworzy miejsce, gdzie skóra jest w samym centrum zainteresowania. Tutaj wszystko, co robimy i rozwijamy, powstaje z myślą o niej. Naszym nadrzędnym celem jest prewencja, regeneracja i powstrzymanie niszczących procesów, jakim poddawana jest codziennie skóra. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnym zabiegom i wsłuchaniu się w potrzeby skóry wspomożemy zdolności regeneracyjne Twojego organizmu.

Łączymy wiedzę medyczną, zaawansowane technologie z jedynym w swoim rodzaju podejściem estetycznym. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z zaawansowanych i sprawdzonych technologii medycznych, by Twoja skóra stała się piękniejsza i zdrowsza.

Wprowadzamy do naszych zabiegów nowoczesne i sprawdzone certyfikowane preparaty medyczne, by móc osiągać pożądane efekty końcowe. Uwielbiamy uzyskiwać efekt naturalnie pięknej skóry, która podkreśli Twoje walory. Uwielbiamy uzyskiwać efekt naturalnego piękna skóry, bez zwracania uwagi na szczegóły przeprowadzonego zabiegu. Wyróżnia nas nietuzinkowe i indywidualne podejście do pacjenta – to serce naszej marki.