Zaloguj
Reklama

Czas na relaks

Przeglądaj w kategorii Czas na relaks:
Reklama

Zadbanie o właściwy relaks w czasie wolnym jest bardzo ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Relaks wypływa korzystnie na stan naszej skóry, włosów czy paznokci, sprzyja naturalnej regeneracji i może zdziałać więcej niż niejeden kosmetyk do pielęgnacji. Częste schorzenia skóry takie jak łuszczyca, różnego rodzaju wypryski, zaskórniki czy przebarwienia skóry mogą być wynikiem stresu, który jak wiadomo wpływa negatywnie na nasz wygląd. Wizyta w SPA, masaż, medytacja mogą zdziałać cuda.

W okresie letnim relaks na świeżym powietrzu ma bardzo korzystny wpływ na nasz wygląd, należy jednak pamiętać o stosowaniu odpowiednich kremów z filtrem UV aby uniknąć oparzeń słonecznych. Odpowiednie kremy do opalania uchronią nas przed negatywnym skutkiem działania promieni UV oraz pomogą uzyskać zdrową opaleniznę.

Nie bez znaczenia dla naszego wyglądu jest również odpowiednia dieta. Mając troszkę więcej wolnego czasu można poświęcić go na przygotowanie zdrowych posiłków, które z pewnością wpłyną korzystnie na nasz organizm.