Zaloguj
Reklama

REVITACELL – PIERWSZA POLSKA LINIA BIODERMOKOSMETYKÓW

revitacell
Fot. medforum
revitacell
(5)

REVITACELL – PIERWSZA POLSKA LINIA BIODERMOKOSMETYKÓW z kompleksem z komórek macierzystych MIC-1 NHAC Biocervin MIC-1

Reklama

Revitacell – o marce

Revitacell to polska marka biodermokosmetyczna, która jako pierwsza na świecie korzysta z przełomowego odkrycia naukowego – komórek macierzystych MIC-1. Regeneracyjne właściwości komórek MIC-1 znalazły zastosowanie w innowacyjnym składniku kosmetycznym NHAC Biocervin MIC-1, który jest bazą wszystkich produktów marki. To dzięki niemu Revitacell stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi. Linia Revitacell to aktualnie trzy intensywne kuracje: Revitacell Stem Cells Face Therapy – przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy i szyi, Revitacell Stem Cells Hair Therapy – do odżywiania cebulek włosów i skóry głowy oraz Revitacell Stem Cells Eyelashes Therapy – do regeneracji zniszczonych rzęs i brwi. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Kuracje są bezzapachowe, a ze względu na swoją specyfikę – odpowiednie do każdego typu cery i włosów. Mogą być stosowane także przez alergików.

NHAC Biocervin MIC-1

Składnik kuracji Revitacell zawiera aktywne czynniki białkowe, które pobudzają skórę do regeneracji oraz docierają do cebulek rzęs i brwi, hamując ich wypadanie i inicjując wzrost nowych włosów. Jest mieszaniną aktywnych mikro- i makro-biocząstek pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych o symbolu MIC-1. Dzięki technologii ultradźwiękowej, dezintegracji komórek w laboratoriach Revitacell, powstaje innowacyjna formuła zawierająca:

  • mieszaninę aktywnych czynników peptydowych i kolagenu,
  • nieuszkodzone białka,
  • nienasycone kwasy tłuszczowe,
  • fosfolipidy,
  • cukry,
  • sole mineralne.

 

Podstawowym składnikiem surowca kosmetycznego NHAC Biocervin MIC-1 jest mieszanina aktywnych czynników peptydowych oraz białek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagen). NHAC Biocervin MIC-1 nie zawiera detergentów i toksycznych rozpuszczalników organicznych. Prekursorowa forma kolagenu (tropokolagen) produkowana przez komórki macierzyste MIC-1 jest aktywnie przyswajana przez skórę i stanowi strukturalną podstawę syntezy nowych włókien kolagenowych skóry. 

 

          

 

Reklama
(5)
Komentarze