Zaloguj
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: wysypka swędzenia nogi dekold szyja alergia (24)

• wysypka swędzenia nogi dekold szyja alergia

Hej! Ja też miałam ten problem!!!
    Swędzące nogi, a od drapania bomble, jak opryszczka. Po kilku dniach moja noga wyglądała koszmarnie, jak oparzona, spuchnięta i bolesna. Koleżanka poleciła mi jako środek dezynfekujący Aerozol z apteki (bez recepty) o nazwie OCTENISEPT. Rewelacja!!! 50 ml kosztuje 28zł. Jest wydajne i naprawdę skuteczne!!!Zastosowanie ma grzybobójcze. odkażające i bakteriobójcze. Z dnia na dzień przestało swędzieć, puchnąć i bladło. Bardzo polecam bo wiem, jak może pomóc!!!

Witam
    przez ostatnie miesiące męczyłam się z pokrzywką na dekolcie i szyi,do tego obrzęk twarzy i bolesne powiększone węzły chłonne. Wszyscy twierdzili że to alergia pokarmowa.Odstawiłam prawie wszystko,jadłam tylko chleb i piłam wodę tak się bałam ataków. Trafiłam w końcu do mądrego lekarza,który dał mi skierowania na podstawowe badania włącznie z 3 krotnym badaniem kału. Wyniki wyszły super oprócz jednego.Wykryli u mnie glistę ludzką ot i cała przyczyna jak się okazało dolegliwości.Jestem teraz podczas leczenia i mam nadzieję,że skutecznego. Oprócz wysypki nie miałam żadnych innych objawów!!!Ani bólów brzucha,ani wymiotów nic.Lekarka powiedziała,że mam szczęście,bo badanie kału często przy pasożytach wychodzi ujemne widocznie trafiliśmy na moment znoszenia jaj

haha kazdy zadaje pytania a nie widac odpowiedzi...

• Reklama
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Ja cierpię od wielu lat na jakąś alergie i w okresie letnim na mojej skórze pojawiają się czerwone krostki, które mnie mocno swędzą. Wygląda to naprawdę nieestetycznie. Niedawno byłam u lekarza dermatologa i polecił mi krem z firmy Bepanthen, dokładnie ten www.bepanthen.pl/product.php?id=sensiderm-bepanthen . Jestem z niego bardzo zadowolona, bo przynosi on ogromną ulgę. Krem trzeba często aplikować na ciało, ale jest to wielka wygoda. Ja czasami nie umiałam wytrzymać i krostki rozdrapywałam do krwi. Liczę na to, że Wam też pomoże.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje