Zaloguj
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: wysypka swędzenia nogi dekold szyja alergia (24)

 • wysypka swędzenia nogi dekold szyja alergia

  Hej! Ja też miałam ten problem!!!
  Swędzące nogi, a od drapania bomble, jak opryszczka. Po kilku dniach moja noga wyglądała koszmarnie, jak oparzona, spuchnięta i bolesna. Koleżanka poleciła mi jako środek dezynfekujący Aerozol z apteki (bez recepty) o nazwie OCTENISEPT. Rewelacja!!! 50 ml kosztuje 28zł. Jest wydajne i naprawdę skuteczne!!!Zastosowanie ma grzybobójcze. odkażające i bakteriobójcze. Z dnia na dzień przestało swędzieć, puchnąć i bladło. Bardzo polecam bo wiem, jak może pomóc!!!

 • wysypka swędzenia nogi dekold szyja alergia

  Witam
  przez ostatnie miesiące męczyłam się z pokrzywką na dekolcie i szyi,do tego obrzęk twarzy i bolesne powiększone węzły chłonne. Wszyscy twierdzili że to alergia pokarmowa.Odstawiłam prawie wszystko,jadłam tylko chleb i piłam wodę tak się bałam ataków. Trafiłam w końcu do mądrego lekarza,który dał mi skierowania na podstawowe badania włącznie z 3 krotnym badaniem kału. Wyniki wyszły super oprócz jednego.Wykryli u mnie glistę ludzką ot i cała przyczyna jak się okazało dolegliwości.Jestem teraz podczas leczenia i mam nadzieję,że skutecznego. Oprócz wysypki nie miałam żadnych innych objawów!!!Ani bólów brzucha,ani wymiotów nic.Lekarka powiedziała,że mam szczęście,bo badanie kału często przy pasożytach wychodzi ujemne widocznie trafiliśmy na moment znoszenia jaj

 • wysypka swędzenia nogi dekold szyja alergia

  haha kazdy zadaje pytania a nie widac odpowiedzi...

 • Reklama
 • wysypka swędzenia nogi dekold szyja alergia
  Początkująca
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów

  Ja cierpię od wielu lat na jakąś alergie i w okresie letnim na mojej skórze pojawiają się czerwone krostki, które mnie mocno swędzą. Wygląda to naprawdę nieestetycznie. Niedawno byłam u lekarza dermatologa i polecił mi krem z firmy Bepanthen, dokładnie ten www.bepanthen.pl/product.php?id=sensiderm-bepanthen . Jestem z niego bardzo zadowolona, bo przynosi on ogromną ulgę. Krem trzeba często aplikować na ciało, ale jest to wielka wygoda. Ja czasami nie umiałam wytrzymać i krostki rozdrapywałam do krwi. Liczę na to, że Wam też pomoże.

  Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje