Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Wysypka na dekolcie i plecach (3)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    05-08-2013 23:21:15

Kochani!!!
    Błagam Was o pomoc. Moja Żona cały czas walczy z wysypką na dekolcie i plecach. Nie może założyć bluzki z dekoltem, pójść na plażę itp. Mnie osobiście to nie przeszkadza, ale serce mi pęka kiedy nieustannie widzę łzy w Jej oczach.
    Była u wielu dermatologów i począwszy od Zinerytu (chyba), poprzez inne maści i tabletki i bez skutku. Wiem, że jest jakiś środek, ale podobno ma silne oddziaływanie na wątrobę. Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdyż planujemy powiększyć swoją rodzinę. Wielokrotnie odkładaliśmy plany aby moja Żona była szczęśliwa, jednak dotąd jeśli chodzi o stan skóry nic się nie zmieniło.
    Proszę o poradę, adres kliniki bądź inne antidotum na tą patową sytuację.
    Adres do zdjęcia: http://www.radian.2be.pl/foto.jpg
    Pozdrawiam
    /Radek

Radian

• 08-11-2013 23:00:25

Witaj Radku,
    Niestety nie jestem w stanie napisać Ci nic odkrywczego, ale poruszyła mnie bardzo Twoja troska o zonę. Od ponad dwóch lat zmagam się z podobnym paskudztwem i szczerze mówiąc dermatolodzy sa bezradni. U mnie pomagają jedynie maści sterydowe i to uzywane na okragło, a to jak wiadomo nie jest obojętne dla zdrowia... Próbuję coraz to nowych kuracji, i gdyby coś zadziałało to na pewno napiszę!

• 23-05-2014 15:54:24

miałam podobny problem i znajoma ze sklepu zielarskiego poleciła mi naftalan, produkcji rosyjskiej ale naprawdę skuteczny i przebadany także strachu nie ma. powodzenia

Zobacz inne dyskusje

• Pomocy trądzik różowaty już pół roku biorę antybiotyk i...
  • krystianbk
    Wątek: Guzek
    Mam taki problem iż dzisiaj zauważyłem że mam małego guza na pienisie i...
  • kasieek20
    Hey, od jakiego czasu zauważyłam zmiany na powiece przy środkowego kącika...
  • mydoom
    Witam borykamy się z narzeczoną z dziwną wysypką która występuje...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/RHY30007_kobieta_ciaza_truskawki_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesAlergie w ciąży
    Reakcja organizmu na działanie czynników zwanych...
    Twoja sugestia