Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Wypadanie włosów u dzieci (2)

• Wypadanie włosów u dzieci
    23-07-2011 20:34:21

Przeczytaj komentowaną poradę: Wypadanie włosów u dzieci

Witam.
    Mojej 6letniej córeczce miesiąc temu zaczęły mocno wypadać włosy.Dopisuje Jej apetyt i dostaje vibovit codziennie.Waży ok 23 kg.Nie ma możliwości zatrucia.Jaki szampon mogę używać by zmniejszyć wypadanie?Czy dziecku w tym wieku mogę podać Revalid?Jeśli tak to jaką ilość?Jakiej witaminy może Jej brakować?
    Bardzo proszę o odp.

• Reklama
  • Wypadanie włosów u dzieci
    27-10-2014 19:22:16

moja cora ma 10 lat miala duzo wlosow a ma ich mniej

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Komentarze do: Jak zapobiegać reakcjom alergicznym? Ja od pewnego czasu stosuję odczulanie, żeby sobie z tym poradzić, przydatne rady...
  • trądzik różowaty Proszę was o pomoc w ustaleniu jakiegoś leku na to paskudztwo. Mam trądzik drugi...
  • Czerwone kropki na żołędziu i napletku. Od ok. trzech i pół tygodnia mam na penisie czerwone kropki. Nie piecze mnie to, nie...
  • Czy to o zgrozo grzybica w okolicach pachwiny? Zdjęcia Witam, mam pewien problem. Otóż dwa dni temu zauważyłem u siebie w okolicy...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069086_tabletki_dlon_rekawiczka_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNorgestimat – gestagenny składnik...
    Jeden z progestagenów III generacji, pochodna...