Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Wszy ! ;-( (217)

• 13 Czerwiec 11:51:27

NAJLEPSZY JEST SZAMPON Z RUMIANKU FIRMY GREEN PHARMACY ! Kosztuje około 6 zł za 300 ml i w składzie ma dimetikon co jest w każdym środku na zwalczanie wszy. Kupywalam rożne preparaty i ten szampon mi pomógł do tego używam przed myciem naftę kosmetyczna

• 21 Czerwiec 00:20:21

Corka przyniosla ze szkoly... 2 miesiace walki i nic. Hedril... paranit sora forte woda z octem .... godziny sciagania gnid... i nic. I w dodatku zlapalam i ja i maz... dzis testujemy delacet... moze to zadziala... dodam ze skrocilysmy wlosy z corka na tzw boba bo mialysmy obie dlugie wlosy... jedyny plus to praktyczny brak gnit po podcieciu fajnie i szybko schodza na krotkich wlosach. Zostaly jakies wszy i pogryziona glowa. Zobaczymy jaki bedzie efekt delacetu... moze on pomoze ((

• 21 Czerwiec 00:25:50

Probowalan wszystkiego co dostepne w aptekach i nic... dalej sa. Jedyne co zniknelo to spora kwota z mojego portfela... szok. Dbam o wlosy kupuje dobre kosmetyki odzywki maski do wlosow i prosze zlapalam to swinstwo. Wszystkiego bym sie spodziewala ale nie tego... co zrobic.???? Pomocy . Dodam ze znajoma przeglada mi wlosy i noe widac gnid ani wszy a glowa swedzi i cala pogryziona...

• 23 Czerwiec 22:36:45

Polecam grzebien elektroniczny.

• 27 Lipiec 08:32:27
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 03 Sierpień 10:53:07
    Gość 2008-08-18 12:08:00
    Ratunku moja córka ma to paskudztwo.Co robić? Kupiłam w aptece preparat Hedril ( wszy zgineły) ale co robić z tym mnóstwem gnid.
    Ona ma długie i gęste włosy .Te gnidy po tym preparacie jakby były umarłe ale najróżniejszymi grzebieniami już próbowałam a to dalej nie chce się wyczesywać.Może ktoś zna metodę na wyczesanie, usunięcie gnid z długich włosów?Ratunku.

Kupując preparat w aptece, spytaj o grzebyk do niego. Ja jak kupowałam dostałam taki mały, czarny i z dwóch stron miał ząbki, jest genialny.! Powodzenia!
  • 06 Sierpień 08:04:05
    Gość 2008-08-22 12:33:00
    W listopadzie2007 Higienistka wykryła u mnie wszy ... Złapałam je od mojej koleżanki. Walczyłam z nimi chyba miesiąc, aż w końcu chyba się udało.
    Mama wyprała pościele i wszystkie inne rzeczy. Za niedługo zaczyna się nowy rok szkolny. A od kąt spędziłam noc w namiocie z tą koleżanką co miała wszy (ona ma 5 sióstr ) Znowu swędzi mnie głowa ... Czuje jak coś mi chodzi po głowie. Mówię o tym mamie ona twierdzi ... \"Wydaje Ci się \" Ja czuje, że mam te okropne wszy.. !! Co mam zrobić? Za nie długo nowy rok szkolny.. ! A jeśli się okaże, że mam wszy ! Jak je wytępić, żeby nie było śladu ? I czy są jakieś środki anty wszom ? Coś takiego jak OFF na komary co je od starsza
    Pomocy !

Ja ci wierze....sama mialam na glowie te paskudne robale przez caly czas, ale teraz na wakacje mama mi je akurat wytepila.... poniewaz u /nas w szkole jest plaga to w nastepnej klasie tez bede miala mialam juz w zerowce, 4 i 5 klasie ale naszczescie jeszcze tylko rok i igmnazjum i niebede miala tego paskuctwa... chyba

Zobacz inne dyskusje

• Z trądziekiem walczyłam od liceum a mam 30 lat. Biorę izotek d maja, po 2...
  • rikitiki
    Witam,Mam problem z dużymi palcami u stóp. Odkąd pamiętam, są one...
  • Wątek: ***
    *** 20 mg 30 sztuk w opakowaniu. Oryginalne, apteczne i ważne do 07/2015 roku. Zapraszam...
  • lesiu
    swędzi i piecze, a po rozdrapaniu wydziela się jakaś maż, nie mogę...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/09mrk0140cl_dziewczynka_koza_laka_zielen_trawa_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMleko kozie u dziecka z alergią
    Zastosowanie mleka koziego w żywieniu dziecka z alergią na białka...
    Twoja sugestia