użytkowników online: 4562

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1065) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Czerwone plamy na dłoniach i stopach.. uczulenie? [5]

• Dodano: 16-06-2009, 11:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam,

od około 2 tygodni borykam się z takim problemem iż na wewnętrzenej stronie dłoni pojawiają mi się czerwone, paląco-swędzące plamy które na pozór wyglądają jak uczulenie. Byłem u dermatologa rejonowego, przepisał mi Laticort, oraz Elosene. Po wysmarowaniu się problem na niedługo mija, lecz na drugi dzień jest to samo. Dziś podobne place pojawiają mi się na stopach. Czego to może być przyczyna?
      • Dodano: 11-08-2009, 17:31
      •  
      •  
      •  

Czy wiesz, że świąd skóry może doprowadzić do powstania wtórnych zmian na skórze:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,191,from-user

• Dodano: 06-10-2009, 23:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      szary_fotel 2009-06-16 11:25:00 Witam,

od około 2 tygodni borykam się z takim problemem iż na wewnętrzenej stronie dłoni pojawiają mi się czerwone, paląco-swędzące plamy które na pozór wyglądają jak uczulenie. Byłem u dermatologa rejonowego, przepisał mi Laticort, oraz Elosene. Po wysmarowaniu się problem na niedługo mija, lecz na drugi dzień jest to samo. Dziś podobne place pojawiają mi się na stopach. Czego to może być przyczyna?
      • Dodano: 26-04-2010, 18:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      moze masz syphillis
      • Dodano: 01-05-2010, 22:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      • Dodano: 26-10-2013, 12:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      Gość 2010-05-01 22:09:30 cześc mam problem który nie da się logicznie wyjaśnic ....
      jestem w 22 tygodniu ciaży i dostaje czerwone plamki na dłoniach. na początku były to plami tylko na dłoniach ale ostanio przesuneły sie na całe recę ale co jest w tym śmieszne że znikają po 20 minutach. myslałam że jestem uczulona na jakieś produkty ale zaczełam używać rękawiczki ale niestety to mi tez nie pomogło. proszę o jakieś informacje .... czy to jest groźne dla mojego dziecka . niewiem co robić

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny