użytkowników online: 204

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1067) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Dziwne krostki na narządach płciowych. [12]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 07-04-2010, 19:26
      •  
      •  
      •  
      •  
      Gość 2008-11-04 12:55:00 Witam, od jakiegos roku mam na czlonku dziwne krostki (biale w srodku i zaognione na zewnatrz). Bylem dwukrotnie u dermatologa, dostalem pimafucort i alantan. Efekt jest dorazny - pomaga tylko wtedy, kiedy smaruje. Jak przestane smarowac, od razu krostki pojawiaja sie znowu. Partnerka nie ma zadnych zmian skornych, ale wydaje mi sie, ze sprzyjajacymi warunkami dla tych krostek zawsze jest stosunek. Co to moze byc i jak z tym walczyc? Prosze o porade. Zalaczam dwa zdjecia - mam nadzieje, ze nie jest to zabronione.

http://www.imagebam.com/image/6c2e5817443599

http://www.imagebam.com/image/a0b5e717443597
      • Dodano: 10-09-2008, 15:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, od kilku dni zauważyłam, że narosły mi dziwne pęcherzyki, wyglądają jak trądzik, ale po ich "wyciśnięciu" obficie krwawią, nie są to zatem zmiany skórne spowodowane trądzikiem, do tej pory myślałam, że są to kurzajki, bo po wyciśnięciu i w zasadzie wyrwaniu były widoczne korzenie tej narośli, coś w rodzaju jak zwykłe kurzajki. Mimo to, martwię się ponieważ słyszałam o kłykcinach na narządach płciowych, które mogą powodować raka szyjki macicy, bądź oznajmiać o jego powstawaniu. Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie wiem co mam robić. Może ktoś zna na to paskudztwo radę, zaznaczam, że przy wcześniejszej wyrwanej powstają nowe, staram się teraz ich nie ruszać, ale pojawiają się nadal, są malutkie, czasami powodują świąd, dbam o higienę, więc myślę, że to nie z jej braku, poradźcie mi coś. cry
      [addsig]

Agnieszka

• Dodano: 10-09-2008, 16:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      wizyta u dermatologa,lub wenerologa
      • Dodano: 10-09-2008, 16:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      A macie jakies przypuszczenia co to może być? icon_confused.gif

Agnieszka

• Dodano: 10-09-2008, 20:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      Kochana, wszystko co się robi nienormalnego na narządach płciowych jest jedną z najważniejszych rzeczy do szybkiej konsultacji z lekarzem dermatologiem i nie ma na co czekać, bo na forum nie bardzo jest jak Ci pomóc. Oczywiście może się to okazać, że to po prostu przerośnięte gruczoły płciowe, jednak jeśli to są kłykciny, to jest to groźne nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego partnera/partnerki seksualnej.

Zamawiaj wizytę w przyspieszonym terminie, a jeśli partner ma podobne narośle, to zamów dwie wizyty, każdy dermatolog jest też wenerologiem i zna się na rzeczy,

Pozdrawiam icon_smile.gif
      • Dodano: 11-09-2008, 11:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      to raczej na pewno są kłykciny kończyste wywołanie przez wirusa hpv. ale ta odmiana wirusa nie przyczynia się do raka szyjki macicy. koniecznie idź do ginekologa lub dermatologa. zarażenie następuje głównie drogą płciową ale też np w toalecie publicznej, basenie itp. będziesz nosicielką wirusa hpv do końca życia (o ile to jest on).
      • Dodano: 11-09-2008, 11:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      Teraz to na prawdę się boję... Idę do lekarza... icon_cry.gif

Agnieszka

• Dodano: 02-11-2008, 15:30
      •  
      •  
      •  
      •  
      jestem chłopakiem w wieku 18 lat na moim narządzie rozrodczym icon_wink.gif pojawiły sie chrosty cos podobnego jak mam na twarzy prosze o porade nie wiem co z tym robic noo i czy moja partnerka podczas stosunku moze sie tym zarazic??
      • Dodano: 03-11-2008, 06:42
      •  
      •  
      •  

Masz problem ze suchą skórą? Zobacz tą poradę, napewno rozwieje wiele wątpliwości:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,339,suchosc-skory,from-user

• Dodano: 03-11-2008, 21:54
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam wszystkich!

Mam od bardzo dawna pewien problem. Od podstawówki pojawiają mi się na wargach sromowych takie dziwne narośla ( jeden lub dwa twarde gózki), po czym znikają. Dawniej miałam to raz na pół roku, ale teraz co miesiąc przed miesiączką. Byłam u 2 ginekologów i powiedzieli, że to wirus. Jeden przepisał mi maść oksykort. Drugi mówił, żebym nakładał okłady z tantum rossa. Jednak te zmiany dalej powracają i niewiem co juz robićicon_frown.gif

Dodam, że jak zaczęłam to mieć z nikim nie współżyłam. Dopiero od niedawna mam partnera seksualnego. Więc co to jest?

Proszę o odpowiedź jak ktoś coś o tym wie, bo nie daje mi to spokoju.
      • Dodano: 04-11-2008, 12:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, od jakiegos roku mam na czlonku dziwne krostki (biale w srodku i zaognione na zewnatrz). Bylem dwukrotnie u dermatologa, dostalem pimafucort i alantan. Efekt jest dorazny - pomaga tylko wtedy, kiedy smaruje. Jak przestane smarowac, od razu krostki pojawiaja sie znowu. Partnerka nie ma zadnych zmian skornych, ale wydaje mi sie, ze sprzyjajacymi warunkami dla tych krostek zawsze jest stosunek. Co to moze byc i jak z tym walczyc? Prosze o porade. Zalaczam dwa zdjecia - mam nadzieje, ze nie jest to zabronione.

http://www.imagebam.com/image/6c2e5817443599

http://www.imagebam.com/image/a0b5e717443597
      • Dodano: 06-11-2008, 17:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      byłem dzisiaj u dermatologa i powiedział mi ze co do chrostek na członku nie ma sie czym przejmowac okres dojzewania jedni mają drudzy nie moze minąc za moze byc zawsze ale nie jest to zagrozeniem dla partnerki wiec spoko

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób występuje po ukąszeniu przez kleszcza?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny