użytkowników online: 279

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1064) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

swędzące plamy na ciele, czerwone i z bąbelkami ---co to jest? [21]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 14-02-2012, 19:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      moim zdaniem to może być atopowe zapalenie skóry, zmagam się z tym od dziecka.
      • Dodano: 28-08-2008, 21:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam,

mam na łączeniu stawów (stopa-noga, lokcie, śródręczu) plamy takie czerwone rozlane jakby, strasznie to swędzi i jak sie podrapie to zaraz wyskakują mi malutkie pęcherzyki z maziowatym płynem. Lekarze u których byłam nie wiedzą co to jest, niektórzy twierdzą że to od słońca. Tylko jakby to było od słońca to miałabym też na plecach i innych miejscach odsłonietych a nie tam gdzie sie zginają rece i nogi. Prosze pomóżcie.
      • Dodano: 01-12-2008, 17:29
      •  
      •  
      •  
      •  
      nie mam pojecia ale mam to samo i nie wiem co mam robic;/ tragedia
      • Dodano: 02-12-2008, 20:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      byłam z takimi objawami u lekarza powiedziała że mam łuszczyce,głupota !

tylko u mnie jest tak że jak się denerwuję to mam więcej i bardzo swędzi
      • Dodano: 26-01-2009, 20:54
      •  
      •  
      •  
      •  
      a czy towarzyszy temu opuchlizna danego stawu? (uniemozliwiająca jednocześnie swobodne poruszanie nim) ??
      • Dodano: 26-03-2009, 12:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam a ja mam taki problem gdy sie spoce po wysiłku fizycznym lub po gorącej kapieli wyskakuja mi plamki na całym ciele od klatki piersiowej az do stup,,, sa to czerone swedzonce plamki gdy sie drapie swedzą bardziej,,, ale po jakims czasie znikaja po kilku minutach max godzinie,, co to moze byc ?? i co mam zrobic...
      • Dodano: 30-06-2009, 22:15
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam mam taki sam problem jak wy i w internecie wyczytalem ze jest to swierzb ze mozna zarazic sie tym od zwierzecia lub czlowieka i ze najlepiej zglosic sie do dermatologa a on wypisze recepte na odpowiednia masc
      • Dodano: 30-06-2009, 22:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam mam taki sam problem jak wy i w internecie wyczytalem ze jest to swierzb ze mozna zarazic sie tym od zwierzecia lub czlowieka i ze najlepiej zglosic sie do dermatologa a on wypisze recepte na odpowiednia masc
      • Dodano: 08-07-2009, 23:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, mam dokladnie to samoicon_frown.gif( czy ktoś dowiedział się co to jest??
      • Dodano: 09-07-2009, 18:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witajcie...Od 4 dni przezywam koszmar....drapie sie i drapie...Plamy swedzace takie jak by rozlane.Bable podobne do ukaszenia przez komara...Bylam u lekarza i stwierdzil ze to swierzb zarazliwy icon_frown.gif.Rety z kad tosie bierze? Bylam na wczasach ipo powrocie takie cos.Bycmoze dotknelam sie czegos i taki tez mam efekt icon_frown.gificon_frown.gif
      • Dodano: 12-07-2009, 18:13
      •  
      •  
      •  

Masz problem ze suchą skórą? Zobacz tą poradę, napewno rozwieje wiele wątpliwości:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,339,suchosc-skory,from-user

• Dodano: 15-07-2009, 17:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      Może być to świeżb alergia lub atopowe zapalenie skóry ... niestety to ostatnie najlepiej leczy sie masciami sterydowymi elocom lub diprobase

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób występuje po ukąszeniu przez kleszcza?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny