użytkowników online: 3673

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1067) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Strasznie sucha skura !!! [9]

• Dodano: 28-12-2011, 14:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam. Mam strasznie suchą skórę. To jest okropne !!! Gdzieś przeczytałam że na suchą skórę dobry jest restoraderm. Czy to prawda ? Czy ktoś już go stosował ? Co o nim wiecie ? Proszę o pomoc i z góry dziękuje smile
      • Dodano: 22-01-2012, 12:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj. Zgadzam się na suchą skórę wspaniały jest restoraderm, naprawdę działa. Jednak jest zalecany przeważnie u dzieci. Ale tobie na pewno nie zaszkodzi, i kto wie może nawet pomoże. Użyj go. Pozdrawiam
      • Dodano: 27-02-2012, 18:19
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hejka, jak najbardziej zgadzam się z moim przedmówcą... Restoraderm jest świetną maścią przeciw suchej skórze. Polecam Kaśka
      • Dodano: 27-02-2012, 20:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      Restoraderm przeznaczony jest głównie na suchą skórę dzieci i niemowląt ale dorośli też mogą go spokojnie używać, ja mam 25 lat, stosuję i jestem bardzo zadowolona z efektów
      • Dodano: 29-03-2012, 20:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      moja córeczka cierpi na azs ale odkąd stosujemy restoraderm jej skóra nie jest już taka sucha i dziecko się nie drapie - polecamy Kasia i Piotr
      • Dodano: 12-04-2012, 09:06
      •  
      •  
      •  

Masz problem ze suchą skórą? Zobacz tą poradę, napewno rozwieje wiele wątpliwości:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,339,suchosc-skory,from-user

• Dodano: 25-04-2012, 22:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      balsam restoraderm jest naprawdę nieoceniony jeśli ktoś ma problemy z suchą skórą, stosuję go od kilku dni co prawda ale już po pierwszym użyciu czuć że skóra jest nawilżona
      • Dodano: 25-06-2012, 11:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      Może po prostu spróbuj oliwek dla dzieci. Najlepsze są z firmy Bambino lub Johnson. Natłuszczanie skóry kilka razy dziennie naprawdę przynosi efekty. Spróbuj tego, jeżeli nie poskutkuje udaj się do dermatologa.
      • Dodano: 01-07-2012, 00:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      dokladnie zgadzam sie z wypowiedzzia wyzej, ja stosowalam kiedys oliwki bambino, swietnie nawilzaaja, ale jesli chodzi o efekty totrzeba je stosowac jakis czas smile
      polecam

Iwka
      Image

• Dodano: 11-07-2012, 21:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      Słyszałam o wspominanym leku, że jest dobry na suchą skórę, aczkolwiek nigdy nie stosowałam. Ja swoją suchą skórę nawilżam oliwkami dla dzieci, najlepiej bambino lub Johnson.

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny