użytkowników online: 3072

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1065) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Rumień po wewnętrznej stronie łokcia [2]

• Dodano: 20-11-2011, 13:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam.Około dwóch tygodni temu pojawił mi się liszaj po wewnętrznej stronie łokcia na lewej ręce,z biegiem czasu zaczął się powiększać i czerwienić,zauważyłam że podobny pojawia się też na prawej ale dużo mniejszy,prawie niezauważalny.Nic z tym nie robiłam,pomyślałam,że to jakieś uczulenie i zaraz zejdzie,nie swędziało więc za bardzo mi nie przeszkadzało.Z dnia na dzień zaczerwienienie zaczęło znikać,aż zniknęło zupełnie.Jednak wczoraj zauważyłam,że na około miejsca w którym był liszaj zrobił się czerwony rumień,nie wygląda to dobrze więc się wystraszyłam,na prawej ręce również widzę lekkie zaczerwienienie.Proszę o pomoc!jedyne leki jakie biorę to belisse,nie mam za bardzo możliwości iść do dermatologa więc piszę tu.Pozdrawiam. Magda
      Plik
      • Dodano: 18-02-2014, 17:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      magda3007 2011-11-20 13:13:38 Witam.Około dwóch tygodni temu pojawił mi się liszaj po wewnętrznej stronie łokcia na lewej ręce,z biegiem czasu zaczął się powiększać i czerwienić,zauważyłam że podobny pojawia się też na prawej ale dużo mniejszy,prawie niezauważalny.Nic z tym nie robiłam,pomyślałam,że to jakieś uczulenie i zaraz zejdzie,nie swędziało więc za bardzo mi nie przeszkadzało.Z dnia na dzień zaczerwienienie zaczęło znikać,aż zniknęło zupełnie.Jednak wczoraj zauważyłam,że na około miejsca w którym był liszaj zrobił się czerwony rumień,nie wygląda to dobrze więc się wystraszyłam,na prawej ręce również widzę lekkie zaczerwienienie.Proszę o pomoc!jedyne leki jakie biorę to belisse,nie mam za bardzo możliwości iść do dermatologa więc piszę tu.Pozdrawiam. Magda
      Plik

Podobne dyskusje

Ankieta

Różyczka - to choroba o jakiej etiologii?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny