użytkowników online: 2047

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1067) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

swędzenie dłoni u dziecka [16]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 14-12-2012, 21:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, mojej 2,5 letniej córce na swęcdzenie rąk pomogła maść VRATIZOLIN zakupiona z polecenia lekarza bez recepty, posmarowałam na noc i rano juz była poprawa. Do tego calcium hasco. Spróbujcie może POMOŻE. Pozdrawiam
      • Dodano: 01-03-2008, 11:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam . jestem mamą 3,5 letniego adriana.od kilku dni a raczej nocy mamy kłopot w postaci swędzenia dłoni ich wew. strony. w dzień nic synkowi nie dolega ale noc staje się nie do zniesienia ponieważ budzi się często i każe drapać sobie rączki.nie ma na nich żadnych krostek plamek są lekko zaróżowione jedynie.niczym mu ich nie smaruję aby gorzej nie podrażniac.czekam na odpowiedż z niecierpliwością. gosia z mławy cry
      • Dodano: 05-07-2008, 10:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam,ja jestem mama 1,5 rocznego synka i mam ten sam problem co Pani. To trwa od ok 2 tyg. Nie mam pojecia co to moze byc.
      • Dodano: 13-01-2009, 14:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      MAM 3,5 LETNIEGO SYNA I TEN SAM PROBLEM icon_confused.gif
      • Dodano: 13-01-2009, 23:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      a może dzieci maja przesuszona skóre na dłoniach i stopach?i stad to swedzenie.mysle ze smarowanie maścia witaminowa moze pomoc,a zaszkodzic nie powinno
      • Dodano: 10-06-2010, 19:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mój synek ma 3,5 roku i tez mam ten sam problem co Wy !!
      Drapie raczki od wewnatrz a nawet palce;/
      rece ma czyste od malego uczymy go by myl je przed jedzeniem po dworzu czy po kupce.
      Trwa to juz okolo tygodnia i nasila sie swedzenie noca tak jak juz ktos tu pisal.
      samruje mu raczki mascia Alantan Plus
      ale drapie sie nadal co to moze byc
      ???
      ma delikatnie zarozowiona skorke nie ma krostek ani suchej skory w tym miejscu :/ prosze o porade
      • Dodano: 11-06-2010, 22:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      Widze że mało ruchu na tym forum
      Mam podobny klopot
      Mieszkamy jednakze za granica, pani farmaceutka doradzila nam dzisiaj masc EURAX cream
      sadze ze w polsce mozna go rowniez kupic, sprawdzalismy z mezem dzis ulotke po polsku i oglaszaja go w polskich aptekach ale nie wiem czy jest na recepte czy nie
      Juz dzis smarowalam rano dziecku dlonie przez caly dzien nie drapal teraz na noc kolejna tura i mam nadzieje ze nie bawem minie
      Pozdrawiam smile
      • Dodano: 29-09-2010, 23:35
      •  
      •  
      •  

Masz problem ze suchą skórą? Zobacz tą poradę, napewno rozwieje wiele wątpliwości:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,339,suchosc-skory,from-user

• Dodano: 17-01-2011, 23:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam 2-letnią córeczkę z tym samym problemem.
      Mnie lekarz powiedział,że to może być spowodowane tym,że dziecko przegrzewa się w nocy,kazał lżej ubierać,zmniejszyć temp i przepisał emulsję CETAPHIL.
      Pozdrawiam
      • Dodano: 18-01-2011, 18:56
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja zamiast tej emulsji spróbowałabym kremu z heparyna, es cyną i podawać dziecku rutynę.Mój syn też miał taki problem ale wtedy nie wiedziałam jak mu mogę pomóc, pękała mu skóra na dłoniach od wewnątrz,dopiero jak wyjechał w góry i umył sie w tamtej wodzie wszystko ustąpiło i do tej pory się nie powtórzyło a to już 10lat
      • Dodano: 26-02-2011, 08:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      widze ze tylko problem a zero poraad.RODZICE PISZCIE PROSZE JAK POMOGLISCIE SWOIM DZIECIOM .
      JA RÓWNIEZ MAM TEN SAM PROBLEM Z SYNKIEM .MA 2 LATKA I CIAGLE SIE MECZY.
      WIECIE JAK TO JEST JAK KTOS MA PROBLEM TO PISZE ALE JAK ZNALAZŁ JAKIES POZYTYWNE WYJSCIE TO POPROSTU DAJE SOBIE SPOKÓJ Z FORUM.A PRZECIEZ TO BEZCENNE PORADY .

PISZCIE PROSZE CO POMOGŁO WASZYM POCIECHOM!!!!!!!!!!!!!! cry
      • Dodano: 26-02-2011, 08:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      widze ze tylko problem a zero poraad.RODZICE PISZCIE PROSZE JAK POMOGLISCIE SWOIM DZIECIOM .
      JA RÓWNIEZ MAM TEN SAM PROBLEM Z SYNKIEM .MA 2 LATKA I CIAGLE SIE MECZY.
      WIECIE JAK TO JEST JAK KTOS MA PROBLEM TO PISZE ALE JAK ZNALAZŁ JAKIES POZYTYWNE WYJSCIE TO POPROSTU DAJE SOBIE SPOKÓJ Z FORUM.A PRZECIEZ TO BEZCENNE PORADY .

PISZCIE PROSZE CO POMOGŁO WASZYM POCIECHOM!!!!!!!!!!!!!! cry

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób występuje po ukąszeniu przez kleszcza?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny