użytkowników online: 4147

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1066) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Zaczerwienienie wokół nosa - pomocy! [23]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 05-01-2014, 16:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      byłam niedawno u dermatologa,mam też taki problem,skóra wokół nosa jest zaczerwieniona od urodzenie,a na dodatek łuszczy sie i pojawiły się krostki,też lekarz przeoisał mi ten metra coś tam,mam specjalną dieye;nie moge jeśc cytrusów,nic pikantnego i kwaśnego,może mi to pomoze,kolejną wizytę mam w lutym,ale szczerze mówiąn wątpię żeby to cioś pomogło
      powiedziała,że mam zapalenie naczynek,więc to może w tym tkwi też twój problem,czytałam że to może być genetyczne

• Dodano: 26-06-2007, 12:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam.

Mam taki problem: od jakiegoś 1,5 roku po obu stronach skrzydełek nosa utrzymuje mi się zaczerwienienie skóry. W dodatku na chorej powierzchni ciągle mi wyskakują ropne krosty. Skóra się nie łuszczy. Tak to wygląda (widać tworzącą się ropną krostę) - http://img527.imageshack.us/img527/6636/noswi5.jpg

Wielokrotnie byłem już u dermatologów, którzy przepisywali mi różne lekarstwa, które mi nie pomagały. Niektóre z nich: Lotriderm, Zineryt, Diprogenta, Diprolene, Cutivate, Metronidazol, Bactroban, Laticort, Mupirox, Detreomycyna, Locoid, Tetracyclinum, Multibiotic, Lorinden, Polcortolon. Większość z tych lekarstw zapobiegała powstawaniu ropnych krost, ale zaczerwienienie dalej się utrzymywało!

Obecnie już 4 tygodnie używam Metronidazolu, ale nie widać dużej poprawy frown

Czy ktoś wie co to może być i jak to cholerstwo wyleczyć?

Z góry dzięki za pomoc
      • Dodano: 28-06-2007, 14:15
      •  
      •  
      •  
      •  
      Naprawdę nikt nie wie co to może być? icon_frown.gif
      • Dodano: 22-07-2007, 13:40
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja mam ten sam problem... :/ i kur*** niewiem co mam robic... lekarz mi dal jakies kremy ale to nic niedalo... :/ JA TEZ CZEKAM NA OSOBY KTORE MOGĄ POMUC W TEJ SPRAWIE
      • Dodano: 22-07-2007, 13:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jak mi wyskoczy jakis ropniak to wyciskam i przemywam wodą utlenioną goi się bardzo szybko, można przemywac co dziennie te czerwone miejsca

• Dodano: 22-07-2007, 15:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Można jeszcze spróbować żel o nazwie NOREDOL

http://www.noredol.pl/
      • Dodano: 22-07-2007, 21:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      dzięki... :p spróbuje. Czyli poprostu przemywac czerwone miejsca wodą utlenioną czy tylko to co jest po wycisnieciu?
      • Dodano: 23-07-2007, 14:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Czerwone miejsca i po wycisku tam gdzie są zmiany .
      • Dodano: 02-08-2007, 11:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      więc tak: byłem u dermatologa i powiedział ze to zmany spowodowane ''dorastaniem'' dostalem kilka leków. zel do czyszczenia marki IWOSTIN, jakąś maśc którą musi zrobic apteka (na zamówienie) i AKNEMYCIN zobaczymy jakie będą efekty.
      • Dodano: 08-07-2008, 09:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      też mam to dziadostwo od chyba kilku miesięcy

czasem wyjdzie naprawdę duża ropa, *** jest to i najgorsze, że takie rzeczy tworzą się niespodziewanie, przeważnie z nocy

trądzik mam ale czemu akurat tam wyłażą te krosty, po wyciśnięciu piecze trochę skóra, bo jest delikatna
      • Dodano: 30-08-2008, 22:54
      •  
      •  
      •  

Świąd skóry to poważna choroba. Dowiedz się wszyszystkiego na ten temat:

Podaję link: http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,518,swierzb,from-user

• Dodano: 23-10-2008, 12:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      Zaczerwienienie skóry wokół nosa świadczy o braku magnezu w organizmie. Mam ten sam problem, a zaczerwienienie znika po łykaniu magne b6 albo piciu wody zuber, która zawiera magnez.

Podobne dyskusje

Ankieta

Różyczka - to choroba o jakiej etiologii?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny