użytkowników online: 2728

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1067) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Zaczerwienienie na penisie [16]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 24-09-2009, 18:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      możesz również użyć maści szałwiowej - nic nie podrażni bo to naturalny specyfik. Mi pomógł i znam wiele osób, którym pomogło - przy bardzo niskiej cenie.
      Kupić ją możesz tutaj:
      http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6562764

Ja kupiłem i byłem bardzo zadowolony, tzn. cały czas jestem b. zadowolony smile
      • Dodano: 25-04-2007, 11:56
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam. Mam 15 lat. Od jakiegos czasu (2-3 dni) mam na zoledzi okragle zaczerwienienie ktoro mnie swedzi. Nie chce isc do lekarza. Czy to mi zejdzie samo? Moze go po prostu podraznilem bo od miesiaca po wzwodzie napletek mi sie do konca nie nasuwa wink
      • Dodano: 25-04-2007, 15:46
      •  
      •  
      •  

Masz problem ze suchą skórą? Zobacz tą poradę, napewno rozwieje wiele wątpliwości:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,339,suchosc-skory,from-user

• Dodano: 25-04-2007, 19:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      widze ze masa odpowiedzi... dziekuje :/
      • Dodano: 25-04-2007, 20:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      heja ja mialem tez zaczerwinienie zoledzie i swedzenie a nawet bol zoledzi poszedlem do dermatloga skierowal mnie na wymazy na bakerie grzyby i cos tam jeszcze wyszlo ze mam liczne kolonie gronkowca i paciorkowca dostalem jakies masci i przeszlo

wiec idz z tym do lekarza moze to gryzbica albo bakterie

a i warto zrobic mocz na posiew

pozdrawiam

• Dodano: 25-04-2007, 20:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      Wstydze sie isc do lekarza a poza tym chwilowo jestem uziemiony w domu (noga w gipsie). Mysle ze moze na wlasną reke kupie i bede stosowal jakąś masc. Mozesz mi powiedziec jaką Tobie przepisal dermatolog? Czy bylo to moze Clotrimazolum ?
      • Dodano: 19-11-2008, 19:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Polecam masc z allegro. Miałem ten sam problem zaczerwienienie i te sprawy, nic nie pomagało, dopiero ta masc. Koles nazywa sie jarobtm, pewnie jeszcze to sprzedaje. narka
      • Dodano: 19-11-2008, 19:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Polecam masc z allegro. Miałem ten sam problem zaczerwienienie i te sprawy, nic nie pomagało, dopiero ta masc. Koles nazywa sie jarobtm, pewnie jeszcze to sprzedaje. narka
      • Dodano: 19-12-2008, 11:13
      •  
      •  
      •  
      •  

19-11-2008 o 19:16, gość :

• Dodano: 23-01-2009, 21:01
      •  
      •  
      •  
      •  

19-11-2008 o 19:16, gość :

Polecam masc z allegro. Miałem ten sam problem zaczerwienienie i dopiero to mi pomoglo, dopiero ta masc. Koles nazywa sie ca-mils pewnie jeszcze to sprzedaje. narka
      • Dodano: 23-01-2009, 21:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      Wyprobuj rownierz masc clotrimazolum, do kupienia w aptece, a jak nie to szalwiowa na allegro kupisz bo ciezej dostac w aptece, allegro pod nazwa urzytkownika ca-mils
      • Dodano: 21-02-2009, 21:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam mam taki problem z ustami, czesto mi czerwienieją i wygląda to jak jakieś zapalenie(całe są czerwone). Zauważyłem że dzieje mi sie tak pod wpływem np strsu. Jeśli ktoś wie czego to jest przyczyna to prosze o pomoc

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób występuje po ukąszeniu przez kleszcza?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny