użytkowników online: 494

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1067) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

PROSAKI !!! RATUNKU! JAK MOŻNA SIĘ ICH POZBYĆ? [37]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 01-05-2013, 01:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jest inny darmowy sposób żeby się ich pozbyć wink tak bez niczego wycisnąć się nie da, ale wystarczy przekłuć (sterylną igłą do zastrzyków) i jak się dobrze wkłujesz, to wyciśniesz bez problemu i bez specjalnego ciśnięcia nawet. Jak się źle wkłujesz, to będziesz mieć maleńką rankę, ale już taka przeszkadza przy wkłuwaniu ponownym, więc trzeba poczekać aż się zagoi i ewentualnie znowu próbować wink U mnie to zależy, czasem trafię bez problemu a czasem jakoś nie... i np. teraz czekam aż się pogoi i jutro kolejne podejście wink
      • Dodano: 26-03-2007, 21:08
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Zauwazylam ze mam prosaki. Sa one bardzo widoczne w okolicach oczu. Co gorsze pojawily sie takze w miejscach intymnych... Nienawidze ich! To moj najwiekszy komplex! Jak sie ich pozbyc? Ten defekt nie daje mi spokoju! Jak można je zwlaczyć? Może są jakieś zabiegi laserowe? Pomozcie!
      • Dodano: 27-03-2007, 20:36
      •  
      •  
      •  

Czy wiesz, że świąd skóry może doprowadzić do powstania wtórnych zmian na skórze:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,191,from-user

• Dodano: 28-03-2007, 20:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      pepa.To sa Twoi przyjaciele na dobre i na zle i do konca zycia. niestety.tez je mam tylko za na napletku. kocham je! icon_biggrin.gif
      • Dodano: 27-05-2007, 19:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      one zostana do konca zycia juz,i nie licz na wyrozumialosc,

• Dodano: 09-06-2007, 20:23
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja też je mam tyle,że na części intymnej . Byłam u dermatologa i pani doktór mi zapisała Metronidazol krem i widze, że pomaga trochę sie zmniejszyły.Jestem dobrej myśli.
      • Dodano: 28-04-2008, 16:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      mega kibel z tymi prosakami czy cokolwiek to wkoncu jest, dobrze chociaz wiedziec ze nie jestem z tym sam, nieraz sie tym nie przejmuje a czasem *** mnie to niemilosiernie, wyrywanie panienek przychodzi mi latwo a potem trzeba myslec zeby tego gowna nie zobaczyla i unikanie oralu jest zupelnie do bani. Pozdrawiam wszystkich prosakowiczow, trzymajcie sie.... za penisy, hehe icon_wink.gif
      • Dodano: 30-04-2008, 23:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      Prosaki to ja mam w kuchni i czasem w łazience jakiegoś dorwe, więc nie rozumiem waszych wypowiedzi...
      • Dodano: 15-09-2008, 18:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      *** mać musze to z siebi wyżucić ledwo zaczełem sie ciupciać a tu to cholerstwo w dupe kopane icon_evil.gif kuźwa chyba jedynym sposobem na te ścierwo jest opcięcie ptaka icon_mad.gif
      • Dodano: 17-09-2008, 22:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      moi drodzy forumowicze:

Jeśli chodzi o prosaki(dobrze widoczne, białe, odstające kuleczki, które za cholere nie da się wycisnąć) w okolicy oczu, tudzież policzkach to jest na nie prosty sposób: kosmetyczka. trzeba sie wybrac do tej pani, ona to przekłuje i wyciśnie. Raczej usówa się te większe niz mniejsze, czasem bywa problem z usunięciem bo u jednyh wychodzą, że az miło u innych trzeba się namęczyć. problem znika na jakis czas, nastepnie albo tworza się nowe w tym samym miejscu albo pojawiają się gdzieś inne. Jest to poprostu skłonnosc skóry i już.

Jeśli chodzi o te w miejscach intymnych(rozumiem, że chodzi o trzon penisa), to nie mam pojecia co to jest. Po obserwacjach u mojego chłopaka wywnioskowałam, że moga to byc widoczne cebulki włosów lub ich pozostałości(gdyz żaden włoś z tego nie wyłazi).

chłopaki nie łamcie się. jeśli bardzo wam to przeszkada:kierunek-lekarz icon_wink.gif

pozdrawiam
      • Dodano: 06-10-2008, 16:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      jeżel ci to nie przeszkadza u twojego chłopaka to...mu zazdroszcz ciebie icon_cry.gif ale te z miejsc intymnych nie są uleczalna w żaden sposób i tu lekarz nie pomoże... icon_cry.gif
      • Dodano: 25-10-2008, 21:29

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny