Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1066) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Rozdrapany pieprzyk [15]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 22-06-2009, 18:15
      •  
      •  
      •  
      •  
      a ja przez przypadek "nadrapałam " go sobie. Tak, że jest mała dziurka w nim. krew mi chyba nie leci. Swędzi mnie. Duży nie jest aż tak. Zobaczymy, jak się sprawy potoczą. jak będzie swędział, obierał się i będzie czerwono naokoło, to pójdę do lekarza. Ale przemyłam wodą utlenioną i chyba nic nie powinno się dziać.

No a z wystającymi pieprzami jest gorzej oczywiście, bo są większe. Mój był płaski i nawet nie wiedziałam, że tam jest. mam nadzieję że mi nic nie będzie i wam też nie .

pozdrawiam icon_smile.gif
      • Dodano: 16-01-2007, 09:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam,

Ostatnio całkiem nie zamierzenie zdrapałam wystający pieprzyk na plecach,krew strasznie leciała, ale zastanawiam sie czy nie powinnam iść do dermatologa?słyszalam ze nie powinno sie ich drapac a ja go calkiem zdrapalam cry prosze o poradę smile
      • Dodano: 16-01-2007, 12:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      zgadzam sie nie powinno sie w ogole drapac, bo nigdy nie wiadomo jakiego to rodzaju piepszyk, najlepiej pojsc do lekarza
      • Dodano: 16-01-2007, 23:23
      •  
      •  
      •  
      •  
      Skoro siedzi tam, gdzie przeszkadza, trzeba usunąć, lekarz da do badanie i będzie święty spokój.

dracena

• Dodano: 06-07-2007, 02:54
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie dawno rozdrapalam sobie piepzyk... leciala mi kilka azy krew i strasznie bola mnie plecy w okolicy tego pieprzyka... co mam robic? pojsc do lekarza? icon_frown.gificon_cry.gif
      • Dodano: 23-10-2007, 20:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam taki sam problem jak gościa powyżej, jutro chyba idę do lekarza.
      • Dodano: 23-10-2007, 20:30
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam taki sam problem jak gościa powyżej, jutro chyba idę do lekarza.
      • Dodano: 07-06-2008, 17:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      wrefv
      • Dodano: 06-08-2008, 05:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja rozdrapałam [chyba] przy goleniu nóg ale był malutki, a krwi w ogóle nie było..
      • Dodano: 06-08-2008, 05:32
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja rozdrapałam [chyba] przy goleniu nóg ale był malutki, a krwi w ogóle nie było..
      •  
      •  
      •  

Masz problem ze suchą skórą? Zobacz tą poradę, napewno rozwieje wiele wątpliwości:

http://www.forumdermatologiczne.pl/specjalista/ep,339,suchosc-skory,from-user

•  
      •  
      •  
      •  

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny