Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: świerzb (804)

• 15.02.2012 04:11:28

czy tabletki doystne na swierzb mozna dostac bez recepty

• 10.03.2012 01:49:05

Doustnie, to jest tylko Ivermektryna, ale w Polsce nie jest w ogóle dostępna, a co dopiero bez recepty .

• 10.03.2012 17:20:21

Tez mnie dopadlo to swinstwo..

Mam pytanie- bylem u dermatologa uzylem masci Infectosab zgodnie z zaleceniami, wszystkie rzeczy wyprane wyprasowane wiekszosc w workach lezy na balkonie na 8 dni.Po Infectosabie niby lepiej chociaz dalej odczuwam lekkie swedzenie i tu rodzi sie pytanie czy moge dodatkowo uzywac np Novoscabinu dla dodatkowej ochrony?? Dzieki za pomoc

• 18.03.2012 20:56:30
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 19.03.2012 21:23:50
  • 20.03.2012 12:21:31
  • 22.03.2012 11:59:22
  • 22.03.2012 17:19:11

Mnie i moją rodzinę również to świństwo dopadło. Leczyliśmy się krotamitonem przez pół roku i nic. Dopiero jak znalazłam to forum zamówiłam LYCLEAR na allegro u użytkownika kindergarten-eu. Towar oryginalny z angli i wyleczyliśmy sie do 3 tygodni ale niestety dla dorosłych trzeba 2 tubki ( niecałe). Polecam bo innego leku nie znajdziecie.

• 22.03.2012 17:34:58
    Gość 2012-03-10 17:20:21 Tez mnie dopadlo to swinstwo..

Mam pytanie- bylem u dermatologa uzylem masci Infectosab zgodnie z zaleceniami, wszystkie rzeczy wyprane wyprasowane wiekszosc w workach lezy na balkonie na 8 dni.Po Infectosabie niby lepiej chociaz dalej odczuwam lekkie swedzenie i tu rodzi sie pytanie czy moge dodatkowo uzywac np Novoscabinu dla dodatkowej ochrony?? Dzieki za pomoc

Novoscabin nic nie pomoże jest taki jak crotamiton czyli do niczego. Mydło siarkowe to tez porażka. Poczekaj tydzień od smarowania Infectoscab i zobaczysz. Jeżeli nadal bedzie swędzenie i krostki ( jak np u nas) to zalecam LYCLEAR z Angli. Dopiero to nam pomogło. Pozdrawiam i życze udanej walki z tym dziadostwem.
  • VIP
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    23.03.2012 12:35:47

Jak przebiega leczenie świerzbu?

Świerzb najczęściej zwalcza się stosując maść o nazwie chemicznej lindan. Stosuje się go przez 3 kolejne dni, pamiętając o codziennej zmianie bielizny. Postępem w leczeniu świerzbu jest wprowadzenie kremu o nazwie permetryna, który stosuje się jednorazowo. Jest on jednak znacznie droższy.

Jako profilaktykę zachorowania należy poddać leczeniu wszystkich członków rodziny. Ubrania należy wyprać w wysokiej temperaturze, wyprasować a następnie schować i nie używać ich przez najbliższe 10-14 dni.

Zobacz inne dyskusje

• EWASZPONAR11
    witajcie,dopiero dziś dowiedziałam się, że to co tworzy mi się na...
  • Witam,Dermatolog zaproponował mi leczenie trądziku izotretinoiną doustnie. Czy...
  • aki16
    Witam, od 3 lat na dłoniach mam suchą skórę. Najpierw zaczęło...
  • Hej 3 dni temu opalałam się Od WCZORAJ zaczęła mnie strasznie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05754_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDermatozy w ciąży - część 2
    III. Dermatozy ciążowe to choroby skóry związane...
    Twoja sugestia