Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: świerzb (825)

• 11-04-2009 18:04:00

sprzedam LYCLEAR mam kilka sztuk gucio952@interia.pl

Ostatnia edycja: 11-04-2009 18:04:00
  • 11-04-2009 21:22:00

Najtaniej krem LYCLEAR możemy kupić na Ebay (oczywiście przesyłka z Anglii) Oto link do najtańszej oferty:

http://cgi.ebay.pl/Lyclear-Dermal-Cream-Scabies-and-Crab-Lice_W0QQitemZ220327197393QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_Beauty_Hair_Care_Shampoo_Conditioner_PP?hash=item220327197393&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

Podaję adres, gdyż może się zdarzyć, że niektórzy chcą zarobić na nieszczęściu innych sprzedając preparat po zawyżonej cenie

Ostatnia edycja: 11-04-2009 21:22:00
  • 11-04-2009 21:39:00

Oto link do strony, na której można nabyć Ivermectin o wiele taniej niż w ofertach, które pojawiają się na różnych forach (koszt przesyłki 12 USD).

www.betterlifepharmacy.com/Products2.asp?Brand=SCAVISTA+%28Ivermectin%29

Ostatnia edycja: 11-04-2009 21:39:00
  • 13-04-2009 23:51:00

10. Nafta wrotyczowa - Naphtha Tanaceti: pół szklanki świeżego mielonego ziela wrotyczu zalać 200 ml czystej nafty; macerować w szczelnym słoju 7 dni; przefiltrować. Przecedzić. Wcierać w skórę owłosioną przy łuszczycy, wszawcy, nużycy, świerzbie. Nafta wrotyczowa usuwa zaskórniki. Działa przeciwzapalnie, odkażajaco i przeciwtradzikowo. Cofa ropne pryszcze. Nafta wrotyczowa zapobiega wywpadaniu włosów, łojotokowi, zapaleniu mieszków włosowych. Włosom nadaje połysk i puszystość. i allergoff w spraju i do prania.myc sie mydlem siarkowym i do konca nie zmywac mydlin

Ostatnia edycja: 13-04-2009 23:51:00
  • 14-04-2009 22:32:00

Witam!

Wszystkich zainteresowanych kupnem leku STROMECTOL proszę o kontakt pod numerem GG: 3966318. Odpowiem na każde zapytanie i udzielę informacji na temat leczenia świerzbu, gdyż wiem jak uciązliwa jest ta choroba. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Ostatnia edycja: 14-04-2009 22:32:00
  • 18-04-2009 21:58:00

IVERMECTIN, IWERMEKTYNA: tabletki 6 mg doustne (bez smarowania)

Na świecie świerzb i Demodex leczony jest skutecznie lekiem doustnym o nazwie Ivermektyna. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Dawka na 60 kg - 4 tabletki po 3mg lub 2 tabletki po 6mg. Lek stosowany jest jednorazowo, dolegliwości ustepują do dwóch tygodni. Czasami jest konieczne powtórzenie kuracji. We wszystkich publikacjach naukowych stwerdzają że lek jest bezpieczny i b. skuteczny, w Polsce niestety nie jest zarejestrowany. Ivermektyna - teoretycznie najprostsza w użyciu - doustnie raz w dawce odpowiedniej do wagi. Wg amerykańskich badań klinicznych najskuteczniejsza jest właśnie Ivermektyna. O wiele niższą skuteczność ma Novoscabin, Crotamiton, Maść Siarkowa, Permetryna.

Iwermektyna wykazuje szerokie spektrum działania pasożytobójczego. Iwermektyna powoduje zakłócenie przewodnictwa impulsów nerwowych co w konsekwencji prowadzi do porażeń i śmierci pasożytów.

CHETNYCH O KONTAKT W SPRAWIE LEKU PROSZE PISAC NA NR GG 12799064

LUB NR TELEFONU 514 500 963

Ostatnia edycja: 18-04-2009 21:58:00
  • 18-04-2009 21:58:00

IVERMECTIN, IWERMEKTYNA: tabletki 6 mg doustne (bez smarowania)

Na świecie świerzb i Demodex leczony jest skutecznie lekiem doustnym o nazwie Ivermektyna. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Dawka na 60 kg - 4 tabletki po 3mg lub 2 tabletki po 6mg. Lek stosowany jest jednorazowo, dolegliwości ustepują do dwóch tygodni. Czasami jest konieczne powtórzenie kuracji. We wszystkich publikacjach naukowych stwerdzają że lek jest bezpieczny i b. skuteczny, w Polsce niestety nie jest zarejestrowany. Ivermektyna - teoretycznie najprostsza w użyciu - doustnie raz w dawce odpowiedniej do wagi. Wg amerykańskich badań klinicznych najskuteczniejsza jest właśnie Ivermektyna. O wiele niższą skuteczność ma Novoscabin, Crotamiton, Maść Siarkowa, Permetryna.

Iwermektyna wykazuje szerokie spektrum działania pasożytobójczego. Iwermektyna powoduje zakłócenie przewodnictwa impulsów nerwowych co w konsekwencji prowadzi do porażeń i śmierci pasożytów.

CHETNYCH O KONTAKT W SPRAWIE LEKU PROSZE PISAC NA NR GG 12799064

LUB NR TELEFONU 514 500 963

Ostatnia edycja: 18-04-2009 21:58:00
  • 25-04-2009 14:32:00

MOŻE TO NIE ŚWIERZB

ja też miałam problemy ze skórą, pieruńsko swędziało, myślałam,ze zwariuję. Do tego pojedyncze czopy ropne w gardle, osłabienie organizmu, nudności i wypadanie włosów. A miesiec temu leczyłam ginekologicznie drożdżaki. Koleżanka za granicą tez je leczyła i tez późniejdostała wysypki.

Nie miałam typowych kanałów świerzbowych, ale swędziało strasznie, drapałam tak, że az mam siniaki. Szczególnie w nocy. Wstydziłam sie ciało pokazać i chodziłam w zakrytych blizkach.

Poszłam do lekarza. Dermatolog zalecił leczenie na świerzb - smarowanie maścią siarkową, pranie wszystkiego, wietrzenie, prasowanie - koszmar i terror.

Dopiero znajomy ze sklepu zielarskiego pomógł - wysłał mnie na badania, okazało się, ze to drożdżyca, a nie żaden świerzb.

Jak czytam i piszecie, ze leczycie się po tyle miesięcy i nic to trzeba szukać gdzie indziej. Badanie na kandydozę - badanie kału i wychodzi. leczenie jest ***, ale przynajmniej jest laboratoryjna diagnoza.

Spróbujcie, poczytajcie o drozdzycy na necie, może to jest to, a ciezko to wykryć

Pozdrawiam i powodzenie - ja jestem w trakcie leczenia

Ostatnia edycja: 25-04-2009 14:32:00
  • 25-04-2009 14:38:00

MOŻE TO NIE ŚWIERZB

ja też miałam problemy ze skórą, pieruńsko swędziało, myślałam,ze zwariuję. Do tego pojedyncze czopy ropne w gardle, osłabienie organizmu, nudności i wypadanie włosów. A miesiec temu leczyłam ginekologicznie drożdżaki. Koleżanka za granicą tez je leczyła i tez później dostała wysypki takiej ja ja

Nie miałam typowych kanałów świerzbowych, ale swędziało strasznie, drapałam tak, że az mam siniaki. Szczególnie w nocy. Wstydziłam sie ciało pokazać i chodziłam w zakrytych blizkach.

Poszłam do lekarza. Dermatolog zalecił leczenie na świerzb - smarowanie maścią siarkową, pranie wszystkiego, wietrzenie, prasowanie - koszmar i terror.

Dopiero znajomy ze sklepu zielarskiego pomógł - wysłał mnie na badania, okazało się, ze to drożdżyca, a nie żaden świerzb.

Jak czytam i piszecie, ze leczycie się po tyle miesięcy i nic to trzeba szukać gdzie indziej. Badanie

na kandydozę - badanie kału i wychodzi. leczenie jest ***, ale przynajmniej jest laboratoryjna diagnoza.

Spróbujcie, poczytajcie o drozdzycy na necie, może to jest to, a ciezko to wykryć

Pozdrawiam i powodzenie - ja jestem w trakcie leczenia

Ostatnia edycja: 25-04-2009 14:38:00
  • 26-04-2009 23:51:00

kolezanka ma racje leczony bylem na swierzba i zostawalo na glowie i wszystko od poczatku .okazalo sie ze to demodex

...sa ziola na niego i na swierzb tez todziala. powodzenia

Ostatnia edycja: 26-04-2009 23:51:00

Zobacz inne dyskusje

• Pękają mi ciągle strupki na opryszczce i nie idzie wogle tego zagoić. Jejku...
  • jolcia7
    Wątek: Kąciki oka
    Witam! ja mam okropny problem od 2 tyg zmagam sie z zaczerwieniem kąciików oka, sa...
  • Lazurowy
    Witam,Od wczoraj na napletku i penisie pojawiły sie czerwone krostki(może z 6...
  • caterina93
    Wątek: Problem
    Witam, mam takie pytanie, poniewaz nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/lekarz_pacjent_wizyta_panthermedia_12128892-W300H200.jpgFot. medforumChoroba Dühringa - opryszczkowe...
    Jest to tak naprawdę schorzenie skórno- jelitowe, gdzie...
    Twoja sugestia