Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Swędzenie stóp i dłoni. (1)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    04-06-2010 12:42:40

Witam. Otóż ostatnimi czasy mój problem staje się z dnia na dzień bardziej poważny. Wszystko zaczęło się od swędzenia jednego miejsca na skórze pokrywającą prawą kość piszczelową. W sumie aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało, jednak od dwóch dni strasznie swędzą mnie stopy i dłonie. Po każdym drapaniu początkowo piecze i na nowo swędzi. Obecnie przechodzę grypę jelitową, ale swędzenie wyczuwałem dzień przed rozpoczęciem choroby. Na skórze nie widać żadnych zaczerwienień, czy wysypek. Skóra ma normalny kolor i nie widać na niej nic niepokojącego. Tylko to swędzenie. Czytałem trochę o świerzbach, czy świądach, ale wydaje mi się, że to chyba nie to. Jak myślicie, co to może być? Czy swędzenie ustąpi?

Z góry dziękuję! Pozdrawiam!

Pat20.

Zobacz inne dyskusje

• Nie wiem co może mi dolegać. Od 12 roku życia walcze z trądzikiem. Mam...
  • Witam, od wielu lat leczę się na trądzik i wypróbowałem masę...
  • Pękają mi ciągle strupki na opryszczce i nie idzie wogle tego zagoić. Jejku...
  • caterina93
    Wątek: Problem
    Witam, mam takie pytanie, poniewaz nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya05842_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWyprysk kontaktowy
    Wyprysk kontaktowy z podrażnienia występuje znacznie częściej niż...
    Twoja sugestia