Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Strupy na głowie (2)

• Strupy na głowie
    20-03-2011 20:04:16

Mam pytanie co to jest są to takie strupy i wygląda to jak łupież ale nim nie jest. Dermatolog zalecił używać na to lek Elocom ale tego nie można często używać, a to powraca co chwilę. Jak to wyleczyć?

• Reklama
  • Strupy na głowie
    27-03-2011 12:59:19

kup oliwę zoliwek. wsmaruj w skórę głowy. potrzymaj 0,5godz. umyj głowę szamponem dla dzieci.powtórz to co2-gi dzień przez tydzień. na pewno nie zaszkodzi.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Czerwone kropki na żołędziu i napletku. Od ok. trzech i pół tygodnia mam na penisie czerwone kropki. Nie piecze mnie to, nie...
  • Pękająca, łuszcząca się, stwardniała skóra na dłoniach Witajcie, mam pytanie bo już stosowałem na to co mi dolega mnóstwo maści...
  • jokajoka
    czerwone plamy na ciele Wychodzą mi dziwne plamy na ciele, są czerwone w różnych miejscach. Na...
  • Lyclear Mam do sprzedania kilka maści na świerzb. Są nowe w opakowaniu, tubki są...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0062159_kobieta_dziewczynka_lekarstwo_chora_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOdra - poważna choroba, jak ją leczyć?
    Odra jest wysoce zakaźną chorobą wywoływaną przez wirus morbilli,...