Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Strupy na głowie (2)

• Strupy na głowie
    20-03-2011 20:04:16

Mam pytanie co to jest są to takie strupy i wygląda to jak łupież ale nim nie jest. Dermatolog zalecił używać na to lek Elocom ale tego nie można często używać, a to powraca co chwilę. Jak to wyleczyć?

• Reklama

• Strupy na głowie
    27-03-2011 12:59:19

kup oliwę zoliwek. wsmaruj w skórę głowy. potrzymaj 0,5godz. umyj głowę szamponem dla dzieci.powtórz to co2-gi dzień przez tydzień. na pewno nie zaszkodzi.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• mikamonia
    GRZYBICA PAZNOKCI ? Mam problem na moim paznokciu pojawiła się dziwna zmiana, która od razu...
  • Komentarze do: Jak poradzić sobie ze swędzeniem skóry? Mam pytanie syn[24 lata]od 1 m-c bierze Atrolak XL 300 mg od tygodnia czuje swedzenie calego...
  • co to jest? Witam..na ręce mam cos takiego od kilku dni.Jestem przeziębiona od jakiegoś...
  • Czerwone swędzące krostki na rękach i nogach Od lutego wyskakują mi od łokcia do nadgarstka i na udach oraz kolanach i za kolanami...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/twarz_cera_dlon_panthermedia_12396284-W300H200.jpgFot. medforumPokrzywka
    Pokrzywka to schorzenie, którego istotą jest obrzęk tkanki...
    Twoja sugestia