Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Strasznie sucha skura !!! (9)

• 28-12-2011 14:17:07

Witam. Mam strasznie suchą skórę. To jest okropne !!! Gdzieś przeczytałam że na suchą skórę dobry jest restoraderm. Czy to prawda ? Czy ktoś już go stosował ? Co o nim wiecie ? Proszę o pomoc i z góry dziękuje

• 22-01-2012 12:55:15

Witaj. Zgadzam się na suchą skórę wspaniały jest restoraderm, naprawdę działa. Jednak jest zalecany przeważnie u dzieci. Ale tobie na pewno nie zaszkodzi, i kto wie może nawet pomoże. Użyj go. Pozdrawiam

• 27-02-2012 18:19:20

Hejka, jak najbardziej zgadzam się z moim przedmówcą... Restoraderm jest świetną maścią przeciw suchej skórze. Polecam Kaśka

• 27-02-2012 20:27:54

Restoraderm przeznaczony jest głównie na suchą skórę dzieci i niemowląt ale dorośli też mogą go spokojnie używać, ja mam 25 lat, stosuję i jestem bardzo zadowolona z efektów

• 29-03-2012 20:07:31

moja córeczka cierpi na azs ale odkąd stosujemy restoraderm jej skóra nie jest już taka sucha i dziecko się nie drapie - polecamy Kasia i Piotr

• Reklama

• 25-04-2012 22:06:21

balsam restoraderm jest naprawdę nieoceniony jeśli ktoś ma problemy z suchą skórą, stosuję go od kilku dni co prawda ale już po pierwszym użyciu czuć że skóra jest nawilżona

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    25-06-2012 11:41:25

Może po prostu spróbuj oliwek dla dzieci. Najlepsze są z firmy Bambino lub Johnson. Natłuszczanie skóry kilka razy dziennie naprawdę przynosi efekty. Spróbuj tego, jeżeli nie poskutkuje udaj się do dermatologa.

• Liderka opinii
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    01-07-2012 00:24:05

dokladnie zgadzam sie z wypowiedzzia wyzej, ja stosowalam kiedys oliwki bambino, swietnie nawilzaaja, ale jesli chodzi o efekty totrzeba je stosowac jakis czas
    polecam

Iwka
    Image

• Początkująca
    11-07-2012 21:06:04

Słyszałam o wspominanym leku, że jest dobry na suchą skórę, aczkolwiek nigdy nie stosowałam. Ja swoją suchą skórę nawilżam oliwkami dla dzieci, najlepiej bambino lub Johnson.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Blizny po laserze Witam! wykonywalam depilacje laserowa lydek i doszlo do poparzenia, nogi byly cale w strupach a...
  • Świąd i pieczenie okolic intymnych. Witam wszystkich ! Od niedawna mam pewien problem z okolicami intymnymi ... Na samym...
  • Sucha skóra Mam strasznie suche usta nie moge sie nawet usmiechac bo wtedy czuje jakby mi sie cale usta...
  • RafRaf22
    grzybica penisa?? Witam wszystkich mam mały problem I nie wiem jak jego rozwiązać coś mi...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/EX_SPA_A-1_twarz_relaks_Masaz_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesŁuszczyca - objawy kliniczne i leczenie
    Podstawą procesu chorobowego są przyspieszone podziały...
    Twoja sugestia