użytkowników online: 587

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1070) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

czerwona wysypka na twarzy, suche krostki, łuszczenie się skóry, swędzenie
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: czerwona wysypka na twarzy, suche krostki, łuszczenie się skóry, swędzenie

• Data dodania: 30.09.2013 11:26

przez cale zycie mialam problemy z cera, czerwone plamy pod nosem ktore rozszerzaly sie az do brody, sucha skora, twarda, jakby nie moja. Probowalam wszystkiego, doslownie wszytskiego poczynajac od witamin od wapna po sterydy i nic. Az w koncu poszlam do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, najslabsze jakie istnieja i juz nie mam takich problemow. Wiele dziewczyn wsrod moich znajjomych rowniez zauwazylo ze od tabletek skora im sie diametralnie poprawila. Wiec dziewczyny jezeli macie chlopakow zainwestujcie w tabletki, nie dosc ze ochroni was to przed ciaza to jeszcze bedziecie pieknie wygladaly smile

• Data dodania: 24.01.2013 12:36

krostki na czole,sucha skura między brwiami i na czole tez i na policzkach szara taka .Przesto nie moge sie umalować co robic pomocy,poracie cos skutecznego Help,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, eekcoolconfusedrazzexclaimevilcheesygrin

• Data dodania: 24.01.2013 12:35

krostki na czole,sucha skura między brwiami i na czole tez i na policzkach szara taka .Przesto nie moge sie umalować co robic pomocy,poracie cos skutecznego Help,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, eekcoolconfusedrazzexclaimevilcheesygrin

• Data dodania: 25.03.2011 13:27

czesc,
      testowalam na swojej skórze niesamowicie duzo kosmetyków,rowniez leków.kulkumiesieczne wizyty u dermatologa,złuszczajace leki,czerwona,pieczaca-jak poparzona skóra.masakra! odstawilam leki.Mydlo nie jest dobrym rozwiazaniem.. Myje twarz juz od kilku lat tylko Phisiozelem-zel myjacy(kupisz w aptece) Bez wody,tylko emulsja i sciagasz wacikami. rowniez do sciagniecia makijazu uzywam płyn micelarny np La Roche. Mimo tego wychodzily kolejne chrosty,a po nich zostawaly blizny.bez makijazu nie bylo szans wyjsc. Postanowilam zadzialac od srodka. Pije duzo wody min lub zrodlanej. rzadko jem smazone,fast-food rowniez. Noi najwaziejsze belissa sun(skrzyp,beta-karoten,wit E,C).Pewnie inne rodzaje belissy tez sa ok,ale nie probowalam. Stosuje dopiero od ok 20dni, efekty sa super! Skóra jest jędrna,odzywiona,nie wychodza pryszcze! teraz zrozumialam,ze najpierw trzeba "nakarmic"skore potrzebnymi witaminami. Noi nie dotykaj twarzy,nie draznij jej,nie wyciskaj. daj jej czas na zregenerowanie,a zobaczysz efekty! Do tego lekkie kremy nawilzajace np Phisiozel hypoalergiczny krem. Wszystkie kosmetyki powinny byc bezzapachowe i bazalkoholowe,to bardzo wazne! To wszystko.Spróbuj przez miesiac,a potem ocen efekty. Pozdrawiam

• Data dodania: 23.06.2010 22:35

Hej !!
      Na pryszcze jest dobre szare mydlo mi pomoglo nie zaleznie od tego czy masz sucha czy tlusta cere... ale ja mam problem teraz z czym innym od paru dni tzn od 2-3 mam jakies uczulenie czy cos takie male krosteczki. Czy moze to byc od czegos tzn. moze zjadlam cos co mi zaszkodzilo bo normalnie nie mam takiej cery frown
      Prosze o pomoc ...
      Z gory dziekuje. Vodi

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny