użytkowników online: 661

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1065) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Dziwna narośl na łokciu:(
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: Dziwna narośl na łokciu:(

• Data dodania: 04.07.2013 18:21
      paula1992 2011-07-01 19:00:30 Witam was serdecznie mam pewien problem moj narzeczony ma dziwna narosl na łokciu cały czas mu przeszkadza gdy zachaczy okropnie boli. nie może się podeprzeć wcale na łokciu. Boli go na około cały łokieć. nie wiadomo co to jest. Pomóżcie co to może byc?? jak to leczyc???
      Plik
      Plik
      • Data dodania: 29.04.2013 00:20

czyrak

• Data dodania: 01.07.2011 19:47

Mi to wygląda na zaczopowany mieszek włosowy z naciekiem zapalnym (w środku jest [o ile dobrze widzę] ropa.

Najpierw:
      Pasta Cynkowa + Maść Ichtiolowa wtedy kiedy narzeczony będzie mieć czas (ważne żeby tego nie starł) smarować grubą warstwą tę krostkę (zrobić takie kółko z maści), można na to wtedy przykleić plaster zwykły- jeśli by tę maść o coś przypadkowo wycierał.
      Stosuj przynajmniej raz dziennie, im dłużej tym lepiej (niech będzie jak najdłużej na kroście)

Jeśli nie będzie schodzić, a powinno pęknąć to trzeba będzie zastosować Chlorchinaldin maść [ na receptę, ale często idzie poprosić i wydają bez], stosować raz dziennie, grubą warstwą.

Nie wiem, czy dobrze widzę, w środku tej krosty jest ropa czy płyn, bo jeśli płyn, to wystarczy osuszyć, np. spirytusem salicylowym (najpierw)- zrobić z wacika nasączonego spirytusem przymoczkę, a potem posmarować maścią ichtiolową.

• Data dodania: 01.07.2011 19:00

Witam was serdecznie mam pewien problem moj narzeczony ma dziwna narosl na łokciu cały czas mu przeszkadza gdy zachaczy okropnie boli. nie może się podeprzeć wcale na łokciu. Boli go na około cały łokieć. nie wiadomo co to jest. Pomóżcie co to może byc?? jak to leczyc???

Plik
      Plik

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób występuje po ukąszeniu przez kleszcza?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny