Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.5)
      Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (196) Artykuły (53) Porady (27) Społeczność (1064) Szukaj  

Forum - Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

nadmierne pocenie się
      smilefrownbiggrinwinkeekcoolconfusedrazzmadarrowexclaimevilcrycheesygrin
      Nie chcesz wpisywać KODU? Nie chcesz być anonimowy?
      Zaloguj się lub stwórz konto w serwisie.

Ostatnie posty w wątku: nadmierne pocenie się

• Data dodania: 18.11.2013 16:29

Chciałabym podziękować za zaproszenie na link.Ja mam problemy z poceniem rąk a już nie wiem co by mi pomogło.Experymentuję dosłownie ze wszystkim,a nic nie przynosi rezultatu.poczytałam o jonoforezie no i zastanawiam się..... ma jeszcze ktoś z was jakieś doświadczenia z tym urządzeniem.Bardzo proszę podzielcie się ze swoim doświadczeniem,bo naprawdę przemyślam o kupnie.Dziękuję

• Data dodania: 19.08.2013 18:02

Próbowałam jak większość z Was naprawdę wszystkiego... Nic niestety nie działało. W końcu więc zdecydowałam się na zabieg BOTOX w centrum laseroterapii Elite w Warszawie. I jestem bardzo zadowolona, bo w końcu, po latach męki i udręki udało mi się pozbyć mokrych plam i nieprzyjemnego zapachu.

• Data dodania: 19.08.2013 18:02

Próbowałam jak większość z Was naprawdę wszystkiego... Nic niestety nie działało. W końcu więc zdecydowałam się na zabieg BOTOX w centrum laseroterapii Elite w Warszawie. I jestem bardzo zadowolona, bo w końcu, po latach męki i udręki udało mi się pozbyć mokrych plam i nieprzyjemnego zapachu.

• Data dodania: 08.07.2013 22:09

Ja ze swojej strony również z czystym sumieniem polecam etiaxil. Działa szybko i na długo. Nie pomagały mi żadne drogeryjne antyperspiranty, a ten jest najskuteczniejszy.

• Data dodania: 05.07.2013 09:12

Etiaxil jest bardzo silną i chyba najskuteczniejszą ochrona przed potem i przykrym zapachem, także śmiało możesz go stosować, tym bardziej ze używa się go tylko kilka razy w tygodniu .

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób występuje po ukąszeniu przez kleszcza?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny