Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Różowe/czerwone plamki na członku (4)

• Różowe/czerwone plamki na członku
    02-02-2011 23:37:20

Witam. Mam taki oto problem... na skórze na członku pojawiły mi się takie plamki mniejsze większe max około 1cm średnicy. Delikatnie swędzą i pieczą, są suche tak jakby skóra się łączyła. Dodam iż wyskoczyło mi to po stosunku z moją partnerką. Co to może być i czym to leczyć ?

03-02-2011 08:28:50

Możliwe że Grzyb(Drożdżak) inaczej zwany Candida albicans.

Maść Klotrimazol (Clotrimazolum) za 3 zł do smarowania raz dziennie przez mieśiac by nie wróciło (jeśli to grzyb).

03-02-2011 14:56:36
  • Reklama
    03-02-2011 23:29:21

a może ktoś zna przyczynę tej "wysypki" ? od czego to się robi

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Zbyt tłusta twarz Witam. Chciałabym się dowiedzie co będzie najlepsze na bardzo tłustą...
  • Brzydkie zmiany na dłoni i palcu u 2.5 rocznego dziecka. POMOCY....... VVitam zaczne od początku zaczeło sie od palca u nogi pozniej reka i buzia vvargi i...
  • Basque
    Ropny trądzik od lat Cześć. Bliska mi dwudziestokilkuletnia dziewczyna od ok. 5 lat ma spore problemy z...
  • Łuszcząca się sucha skóra i podrażnienie na skórze moszny Witam, od pewnego czasu (od tygodnia) na skórze moszny łuszczy mi się...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/rece_woda_panthermedia_726680_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockPodstawowe informacje o grzybicy...
    Częstość występowania grzybicy stóp i paznokci wynosi...