Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Różowe/czerwone plamki na członku (4)

• 02-02-2011 23:37:20

Witam. Mam taki oto problem... na skórze na członku pojawiły mi się takie plamki mniejsze większe max około 1cm średnicy. Delikatnie swędzą i pieczą, są suche tak jakby skóra się łączyła. Dodam iż wyskoczyło mi to po stosunku z moją partnerką. Co to może być i czym to leczyć ?

• 03-02-2011 08:28:50

Możliwe że Grzyb(Drożdżak) inaczej zwany Candida albicans.

Maść Klotrimazol (Clotrimazolum) za 3 zł do smarowania raz dziennie przez mieśiac by nie wróciło (jeśli to grzyb).

• 03-02-2011 14:56:36
  • Reklama

• 03-02-2011 23:29:21

a może ktoś zna przyczynę tej "wysypki" ? od czego to się robi

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Nieznajoma12345
    Rany na dłoniach Witajcie. Od dłuższego czasu moja mama ma dziwne rany na rękach. Była z tym...
  • rozex czy waszym zdaniem to dobry lek na trądzik różowaty, jest tu ktoś komu on...
  • Zmiany skórne Witam! Od około 2 tygodni mam na dekoldzie i ramionach pomarańczowo-różowe...
  • ABC100
    Wysypka Witam, od 4 dni mam wysypkę na twarzy, czerwone, drobne swędzące krostki. Są...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/08ar0068cl_mezczyzna_dlonie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesJak osoby chore na łuszczycę powinny...
    Rozmawiaj z osobami, które również chorują na...
    Twoja sugestia