Zaloguj
Reklama

Forum: Zabiegi dermatologiczne

Temat: Promujemy Zabiegi dla Panów z Restylane (8)

• Promujemy Zabiegi dla Panów z Restylane
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    Gość

super, polecam, byłem

Gość

polecam rowniez

• Reklama
    Gość

Warto, polecam.

Gość

Polecam panowie, warto!

Gość

Moja dziewczyna zafundowała mi wizytę w Klinice Medycyny Estetycznej ProDerma w Poznaniu. Nie chciałem jej sprawić przykrości i poszedłem, chodź wydawało mi się to śmieszne. Zmieniłem zdanie, gdy doświadczyłem profesjonalnie wykonanego zabiegu Restylanem przez panią dermatolog. Byłem zaskoczony efektem odnowienia struktury, elastyczności, ujędrnienia skóry. Po wyjściu czułem się odmłodzony, zrelaksowany, a moja twarz wydawała się zupełnie inna. Polecam bo warto! Aleks

Gość

Właśnie jestem po zabiegu w polecanej wcześniej Prodermie w Poznaniu. Byłem bardzo ciekawy efektów po Restylane. Faktycznie profesjonalnie wykonany zabieg przez lekarkę, która bardzo dbała o mój komfort podczas terapii i miła atmosferę. Terapia skutecznie odmłodziła moją skórę, likwidując skutki uszkodzeń i procesu starzenia się. Pani doktor dobrze dobrała odpowiednią ilość kwasu hialuronowego, który poprawił jej jędrność oraz zwiększył elastyczność. W efekcie końcowym widoczna jest eliminacja zmarszczek oraz bruzd, uwydatnione są kontury twarzy. Polecam Rafał

Gość

Byłem ciekawy działania i efektów zabiegu polecanego zabiegu Restylane. Postanowiłem więc udać się do Prodermy i przekonać się jaki wpływ ma zabieg na ogólny wygląd twarzy i skórę. Mile byłem zaskoczony od samego wejścia, obsługa na poziomie, nowoczesne gabinety, sprzęt najnowszej generacji. Pani dermatolog po wysłuchaniu moich oczekiwań i udzieleniu odpowiedzi na moje pytania dotyczące działania i efektów Restylane przystąpiła do wykonania zabiegu. Skuteczność metody spowodowała widoczne zmiany na mojej twarzy, poprawiła się kondycja skóry, zmarszczki zniknęły. Również polecam -Karol

Reklama
Zobacz inne dyskusje