Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: perakne (2)

• perakne
    14-02-2013 18:39:50

Czy ktoś z Was stosował żel a trądzik Perakne? Czy jest skuteczny? Jakie są Wasze opinie?

• Reklama
  • perakne
    29-03-2013 10:49:47

Ja używam dokładnie od dwóch dni I musze przyznać że już widzę poprawe. Troszke zaczerwieniła mi się po nim skóra bo nakładam na całą twarz (bardzo cieniutko, jedną kropelkę) tak jak kazała mi pani doktor.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Czerwona pojedyńcza plamka na skórze. Co to może być? [foto] Witam.Chciałbym zasięgnąć opinii, zanim wybiorę się do...
  • user1515
    Dziwna krosta na twarzy Witam, od dobrych 2 lat zmagam się z pewnym defektem, a nawet defektami skóry...
  • Jakieś zgrubienie koło odbytu pieczenie, czasem krótki ból Dzień dobry mam 22 lata i mam problem taki że wyczuwam taką jakby żyłe...
  • mam 34lata i wyskakują mi pryszcze Chyba, choć jeszcze tego nie wiem na pewno mam trądzik. Czy da się to jakoś...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0059758_dzieci_sniadanie%20_mleko_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMieszanki hypoantygenowe u dziecka z...
    Mieszanki typu HA (hypoantygenowe) są preparatami powstałymi na...
    Twoja sugestia