Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: perakne (2)

• perakne
    14-02-2013 18:39:50

Czy ktoś z Was stosował żel a trądzik Perakne? Czy jest skuteczny? Jakie są Wasze opinie?

• Reklama

• perakne
    29-03-2013 10:49:47

Ja używam dokładnie od dwóch dni I musze przyznać że już widzę poprawe. Troszke zaczerwieniła mi się po nim skóra bo nakładam na całą twarz (bardzo cieniutko, jedną kropelkę) tak jak kazała mi pani doktor.

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Wamasaki
    Problem ze stopą Witam, zaniedbałem strasznie moje stopy i teraz to nadrabiam. Pojawiły mi się...
  • pietr20
    Małe krostki, gródki - czy to na pewno trądzik?? Witam. Mam 20 lat.Na mojej twarzy pojawiają się codziennie małe krostki,...
  • Misiaczka85
    Komentarze do: Wpływ stresu na powstawanie trądziku Ja sie jak najbardziej zgadzam z tym, że stres powoduje wysyp pryszczy. Sama jestem tego...
  • Dziwna kulka na penisie Witam, od kilku dni borykam się z dziwnym problemem. Mianowicie pogrubiła mi się...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MON117003_brzuch_ciaza_dlonie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOsutka ciężarnych - bardzo swędząca...
    Choroba skóry specyficzna dla ciąży pojawiająca się...
    Twoja sugestia