Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Pękajace opuszki przy paznokciu!! (1)

• Pękajace opuszki przy paznokciu!!
    22-03-2008 16:56:00

Mam juz ten problem od 2 lat, pekaja mi opuszki skóry przy paznokciu, robi sie ranka jakby nacięcie i pod wpływem lekkiego nawet stukniecia palcem o coś, pogłebia sie ta rana az do krwi, jest to bardzo bolesne.Utrudnia np zapnięcie guzika... bo poprostu boli .Na obrzezach rany im jest starsza, to jest taki zrogowaciały naskórek... Proszę o pomoc.Byłam u dermatologa i powiedział,że to jest z zużycia i kazał kupic zmywarke.Zmywarke juz mam kilka miesiecy w domu a problem z palcami został...

Ostatnia edycja: 22-03-2008 16:56:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Brązowa skóra dookoła oczu. WitamMoje oko Jest dookoła takie brazowe bardzo brzydko to wygląda i woogole...
  • czy to może być Tydzien temu wyskoczyla mi czerwona plama, na poczatku byla to tylko czerwona plamka ale kilka...
  • Zmiana na skórze pod włosami z prawej częsci głowy Witam.Od dawna mam takie oto zmienione miejsce na głowie... jest raczej płaskie,...
  • pomocy Witam. Nie bede sie rozpisywac bo nie ma wiekszego sensu. Lecz problem polega na tym, iz nie mam...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/11jf00315rf_kobieta_skora_wlosy_szyja_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWyprysk kontaktowy
    Wyprysk kontaktowy z podrażnienia powstaje w miejscu działania...
    Twoja sugestia