Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Pękajace opuszki przy paznokciu!! (1)

• Pękajace opuszki przy paznokciu!!
    22-03-2008 16:56:00

Mam juz ten problem od 2 lat, pekaja mi opuszki skóry przy paznokciu, robi sie ranka jakby nacięcie i pod wpływem lekkiego nawet stukniecia palcem o coś, pogłebia sie ta rana az do krwi, jest to bardzo bolesne.Utrudnia np zapnięcie guzika... bo poprostu boli .Na obrzezach rany im jest starsza, to jest taki zrogowaciały naskórek... Proszę o pomoc.Byłam u dermatologa i powiedział,że to jest z zużycia i kazał kupic zmywarke.Zmywarke juz mam kilka miesiecy w domu a problem z palcami został...

Ostatnia edycja: 22-03-2008 16:56:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Guzek pod skórą Witam od kilku miesięcy zauważyłem, że pod pępkiem pojawił mi...
  • Drożdżaki na żołędziu Witam 6 dni temu byłem u dermatologa który stwierdził iż mam...
  • patos2992
    Czarna plamka na nodze Witam, mniej więcej tydzień temu zauważyłem na nodze czarną...
  • Komentarze do: Choroba Dühringa - opryszczkowe zapalenie skóry jaki lekarz przeisuje badania w kierunku Duhringa? (biopsja skory)
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0001537_kobieta_skora_pielengnacja_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesProblemy skórne związane z używaniem...
    Przez pojęcie „reakcje niepożądane” rozumie się...