Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Pękajace opuszki przy paznokciu!! (1)

• 22-03-2008 16:56:00

Mam juz ten problem od 2 lat, pekaja mi opuszki skóry przy paznokciu, robi sie ranka jakby nacięcie i pod wpływem lekkiego nawet stukniecia palcem o coś, pogłebia sie ta rana az do krwi, jest to bardzo bolesne.Utrudnia np zapnięcie guzika... bo poprostu boli .Na obrzezach rany im jest starsza, to jest taki zrogowaciały naskórek... Proszę o pomoc.Byłam u dermatologa i powiedział,że to jest z zużycia i kazał kupic zmywarke.Zmywarke juz mam kilka miesiecy w domu a problem z palcami został...

Ostatnia edycja: 22-03-2008 16:56:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• RafRaf22
    grzybica penisa?? Witam wszystkich mam mały problem I nie wiem jak jego rozwiązać coś mi...
  • zaczerwieniona skóra na polikach Witam, od jakiegoś czasu na polikach mam czerwone krosty, nie bolą ani nie...
  • m50ere1
    poważne problemy miejsce intymne brak reakcji na antybiotyki Witam od około 2 tygodni posiadam problem widoczny na zdjęciu chodzę prywatnie...
  • Komentarze do: Chirurgia w walce z łysieniem Dobrym sposobem na wypadanie włosów jest poddanie się zabiegowi mezoterapii...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/prf07667_dziecko_dziwczynka_zielen_laka_kwiatek_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMniej drapania, miej swędzenia -...
    Atopowe zapalenie skóry to choroba przewlekła, a także...
    Twoja sugestia