Serwisy Medforum
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: niemowle 8 miesięcy- rumień, wysypka? Błagam o pomoc (3)

• niemowle 8 miesięcy- rumień, wysypka? Błagam o pomoc
    11-09-2011 12:08:19

U mojej 8 miesięcznej córki pojawiło się coś strasznego na wargach sromowych, zaczeło się od kilku czerwonych kropek, w tej chwili wygląda to tak:

Wycięłam kawałek wargi, bo nie wiem czy mogę zamieścić całość, tak to wygląda z bardzo bliska:

http://***/x1ruh5/

Ma to tylko i wyłącznie na wargach.

Bardzo bardzo proszę o pomoc.

11-09-2011 12:10:06

Jeszcze raz link ***/x1ruh5/

• Reklama
    Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11-09-2011 12:15:04
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Krostki na żołędziu Witam, zwracam się tu o pomoc bo nigdzie indziej nie znalazłem takiego samego...
  • Czerwone kropki na żołędziu i napletku. Od ok. trzech i pół tygodnia mam na penisie czerwone kropki. Nie piecze mnie to, nie...
  • jokajoka
    czerwone plamki na ciele Witam, od kilku dni wychodzą mi czerwone plamy na całym ciele. Wychodzą...
  • Problem ze skórą na mosznie witam. mam 21 lat. od kilku miesięcy mam problem z którym nie potrafię sobie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/twarz_pryszcz_panthermedia_a29161607-W300H200.jpgFot. PantherstockNietypowe postacie trądziku różowatego
    Trądzik różowaty często występuje dziedzicznie. Objawy...