Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Materace MK Foam Koło (73)

• 02-10-2010 21:29:48
    gosc 27.05.2010 11:09A ja polecam Materac Sueno Luxus kupiłam go w sklepie Bejto na ul. Opolskiej w Gdańsku super doradzą fachowa obsługa smilesmile

jakie wrazenia, czy nalezy on do grupy twardszych materacy ?
    pzdr
  • 23-11-2010 23:09:44

Twardość najlepiej sprawdzać osobiście przez położenie się, ale może się okazać, że za jakiś czas zmienisz preferencje.
    Jeżeli chcesz uniknąć tego problemu polecam materace Senactive. Większość ma "w sobie" dwie twardości do zmiany, w każdej chwili... zobaczcie np. na www.topmaterace24.pl

• 28-11-2010 23:42:20

Faktycznie ciekawie to wygląda... Dzwoniłem do www.topmaterace24.pl i jestem praktycznie zdecydowany. Dzięki za tego linka.

• 22-12-2010 18:17:42
    materace koło serdecznie polecam dla osób z bólami w odcinku lędźwiowo krzyżowym.
  • 11-05-2011 15:55:52

Witam. Ja za namową swojego lekarza zainwestowałam w materac wodny. Komfort snu jest moim zdaniem nieporównywalnie lepszy niż na pozostałych materacach, które testowałam. Ja jestem bardzo zadowolona, wreszcie coś porządnego dla mojego kręgosłupa. Szczerze polecam wszystkim, ja kupiłam łóżko wodne we Wrocławiu w firmie "verento".

• Reklama

• 17-05-2011 13:17:45

Ja kupiłam taki materac http://allegro.pl/materac-sueno-luxus-seacel-160x200-kolo-lateksowy-i1580436154.html
    Śpi się wygodnie i co najważniejsze nie wstaje już rano "połamana"

• 27-10-2011 21:23:59

Polecam Venus muli pocket małe sprężyny kieszonkowe i lateks = super wygoda !

aaa no i oczywiście sklep godny polecenia to:

www.zdrowysenmaterace.pl

Szybka, darmowa wysyłka, miła obsługa, wysokiej jakości towar

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    27-12-2011 15:14:38

trochę mnie przeraża fakt jak wiele ludzi kupuje materace w supermarketach meblowych typu jysk czy ikea, co prawda ceny są na każdą kieszeń, ale czy ktoś w ogóle pomyślał o tym jak dużo czasu spędzamy w łóżku i że należałoby zwrócić też uwagę na właściwości zdrowotne? Ja bardzo dużo się naczytałam i byłam nawet u lekarza zanim zdecydowałam się na odpowiedni dla siebie materac- wybrałam produkt nieznanego jeszcze jakiś czas temu producenta matador, nie żałuję wyboru i wydanych pieniędzy, bo sen stal się naprawdę czasem relaksu organizmu, a nie koniecznością by przeżyć kolejny dzień w pracy

• 24-02-2012 16:27:06
    Gość 2010-05-21 00:56:32 trochę mnie przeraża fakt jak wiele ludzi kupuje materace w supermarketach meblowych typu jysk czy ikea, co prawda ceny są na każdą kieszeń, ale czy ktoś w ogóle pomyślał o tym jak dużo czasu spędzamy w łóżku i że należałoby zwrócić też uwagę na właściwości zdrowotne? Ja bardzo dużo się naczytałam i byłam nawet u lekarza zanim zdecydowałam się na odpowiedni dla siebie materac- wybrałam produkt nieznanego jeszcze jakiś czas temu producenta matador, nie żałuję wyboru i wydanych pieniędzy, bo sen stal się naprawdę czasem relaksu organizmu, a nie koniecznością by przeżyć kolejny dzień w pracy!

Zgadzam się w 100% sprawdźcie sobie drogie ale najlepsze na świecie Szwedzkie łóżka Hastens.
  • 10-04-2012 16:45:10

Jakość materacy w supermarketach typu Ikea, jysk czy BRW ma się nijak do jakości w sklepach fabrycznych, nie oszukujmy się że są to tak samo dobre materace. i nie kupujcie przez internet, bo można się "nadziać" na nieodpowiedni. Na szczęście rynek jest bogaty i każdy dla siebie znajdzie odpowiedni materac, nie sugerujmy się koleżanką, bo kupiła sobie jakiś extra. Poszukajmy tego jedynego dla siebie najwłaściwszego. Polecam sklep w Warszawie www.sypialnia.net. Ceny takie jak wszędzie z małym plusem - dają duże rabaty. Transport w Warszawie gratis. Duży wybór na ekspozycji - chyba największy w Warszawie - ze 35 sztuk naliczyłam. Pan sprzedawca zna się na rzeczy

Zobacz inne dyskusje

• U mnie bardzo niekorzystanie na cerę wpływa czekolada, niestety jestem straszliwym...
  • grzegorzxxl
    Witam,Mam problem ze skórą głowy, (foto) pojawiają się krostki...
  • od paru ładnych lat leczę się na trądzik, ale czy to jest na pewno...
  • pacjentkapoznan
    Witam.Miałam na dłoni jakąś zmianę skórną, lekarz ją...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/20700013_kobieta_wlosy_szary_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesŁupież pstry - co to jest?
    Powierzchowne zakażenie skóry grzybem drożdżopodobnym...
    Twoja sugestia