Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Materace MK Foam Koło (72)

• 21-09-2014 14:55:05

Rozbawił mnie pewien sklep internetowy z materacami, który twierdzi, że na infolinii czeka fizjoterapeuta...taa
    Przy ich zarobkach za godzinę rehabilitacji to albo to jakiś "bezrobotny" słaby fachowiec, albo kit nad kity. A klient te bzdury kupuję. Nie powinno sie kupowac materacy przez internet, nie wyobrażam sobie po tym jak wybrałam w sklepie normalnym jak ktoś mógłby mi wybrać materac za mnie na odległość. Niby jak?

• 11-11-2014 22:09:15

Ja wręcz przeciwnie. Zaryzykowałam i kupiłam materac od materace-viscotherapy.pl. I to był dobry wybór, niepotrzebnie się stresowałam, że będzie niewygodny, że szybko się zdeformuje. Jednak przed zakupem czytałam dziesiątki komentarzy na forach jak i na ich stronie.

Zobacz inne dyskusje

• Witam,od pewnego czasu zaobserwowałem u siebie właśnie takie zaczerwienienie po...
  • city9113
    Wątek: Izotek
    Cześć Chciałbym wiedzieć jaką dawkę dziennie mam brać,...
  • Zauważyłem dzisiaj na moim napletku czerwoną plamę która...
  • Witam, mam pytanie, czy ktoś z was ma krostki na mięsku podjęzykowym - tzn. na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon060092_kobieta_dziecko_kapiel_zabawa_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesWypadanie włosów u dzieci
    Widoczne przy myciu lub czesaniu wypadanie włosów jest...
    Twoja sugestia