Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Materace MK Foam Koło (67)

 • 20.08.2013 21:50:34
  Treść zablokowana przez moderatora
 • 20.08.2013 21:52:35

  czy ktoś z was miał uczulenie na materac?  Jaki materac wybrać.

 • 20 Styczeń 11:34:40

  Venus z Koła jest dobrym materacem sprężynowym typu multipocket ale przy obecnej technologii szału nie robi kilkanaście lat temu w tedy kiedy został stworzony to był szał tak samo jak Estrella Lux ale teraz to już raczej przeżytek. Oczywiście się sprzedają i pewnie będą jeszcze długo z względu na cenę i na fakt że nasze społeczeństwo nie należy do majętnych. Obecnie jednak zaczynają być doceniane materace piankowe które zapewniają lepsze podparcie dla kręgosłupa niż materace sprężynowe. Nasz wybór niestety ogranicza zasobność naszego portfela choć powiem tak Venus MP z Koła w rozmiarze 160x200 w pokrowcu Alergik czyli zwykła frotta kosztuje ok 1800 zł a materac termoelastyczny Medico Royal firmy Foam Royal w pokrowcu Coolmax lub Climatherm kosztuje ok 1900 zł oczywiście chyba nie musze tłumaczyć państwu że materace termoelastyczne to już wyższa technologia niż materace sprężynowe i do tego pokrowce które są o wiele lepiej zawansowane technologicznie niż zwykła frotta. Materac termoelastyczny firmy Foam Royal w odróżnieniu od większości materacy termoelastycznych produkowanych przez konkurencje różni się tym że nie posiada pikowanego pokrowca jak to ma w swoich materacach konkurencja, bo jest to bezsens ponieważ materac termoelastyczny ma sie dopasowywać do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury ograniczając napięcia mięsni. Firmy które stosują pikowane pokrowce w tego typu materacach w ten sposób zabezpieczają się przed zapadaniem się osoby śpiącej na ich materacu pod wpływem jego temperatury bo użyły tańszej pianki o małej gęstości. Według mnie jest to sposób zarobienia pieniędzy na nie świadomym kliencie którego marzeniem jest materac z najwyższej półki. Nie każdego przecież stać na materac Temura czyli światowego producenta materacy termoelastycznych więc jak powstało zapotrzebowanie na tego typu materace w niskiej cenie więc zaczęto kombinować jak stworzyć tani tego typu materac w niskiej cenie i wymyślono że można stosować piankę niskiej jakości w połączeniu z pikowanym pokrowcem żeby każdy był zadowolony nieświadomy klient i bogatszy producent. Obecnie w Polsce pojawiła się alternatywa do bardzo drogich materacy firmy Tempur w postaci materacy produkowanych przez firmę Foam Royal. Mam nadzieję że dzięki tej firmie w najbliższym czasie zmieni się na naszym rynku postrzeganie klienta jako maszynki do robienia pieniędzy jeśli nie to na pewno sprzedaż pseudo materacy termoelastycznych mocno się ograniczy bo nasze społeczeństwo jest co raz bardziej świadome.

 • 31 Maj 21:56:54
  Treść zablokowana przez moderatora
 • 04 Czerwiec 10:25:11

  Powyżej kolega krytykuje najpopularniejsze w Polsce materace MK Foam, a zachwyca się nikomu nie znaną marką Foam Royal, dodatkowo porównując je do materacy Tempur Kolega wejdzie na stronę producenta albo na firmowy sklep materace-kolo.com.pl i zobaczy że producent co chwilę wprowadza nowe modele i stosuje nowe rozwiązania technologiczne.

 • 14 Lipiec 18:31:36
  Treść zablokowana przez moderatora
 • 22 Sierpień 22:28:45

  Każda myszka swój ogonek chwali.Ilu doradców tyle opinii na różnych forach. Co wybrać? Sterany kręgosłup,obolały,70 na karku(druga połowa nieco mniej) także inne schorzenia.Odwiedziliśmy kilka dużych sklepów.Opinie?. Z jednej skrajności w drugą.Także opinie użytkowników są wystawiane w necie wybiórczo. Pytam!.Kieszeniowe czy piankowe?

Zobacz inne dyskusje

 • jarekciszewski
  WItamMam pewien problem... Problem ten polega na tym, że już od 2 lat schodzi mi...
 • Z trądziekiem walczyłam od liceum a mam 30 lat. Biorę izotek d maja, po 2...
 • Wątek: POMOCY!! :(
  Zaczeło sie jakies 5 lat temu, łuszczyła mi sie skóra w tych okolicach...
 • Od jakiegoś czasu mam na penisie widoczne na zdjęciach zmiany. Nie wiem co to jest. Te...
 • Polecamy

  http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya17409_kobieta_wlosy_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTypy łupieżu
  Wyróżniamy kilka typów łupieżu. Każdy z nich...
  Twoja sugestia