Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: leczenie świerzbu (59)

• 06-09-2011 11:32:38
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 25-01-2012 23:01:42
  • 15-02-2012 03:59:05

czy tabletki iwermektynamozna dostac bez recepty

• 25-02-2012 15:29:38

Witam . Już od 3 miesięcy próbuje wyleczyć się ze świerzbu i nic, bez efektu ... początkowo stosowałam novoscabin wyszukany w internecie potem w szpitalu przepisali mi crotamiton też nie pomógł . Czy może mi ktoś coś polecić ? Jakiś skuteczny lek ?

• 14-03-2012 16:43:05

smaruje sie crotamiton zobaczymy

• 24-04-2012 16:04:34

witam sluchajcie moja historia zaczela sie kiedy coreczka 2 latnia strasznie sie drapala chodzilam od lekarza do lekarza wszyscy ze to allergia mase lekuw nic nie pomoglo pojechalam prywatnie do dermatologa powiedzial ze to swierzb rozplakalam sie mowiac ze to nie mozliwe zastana wialam sie gdzie to zlapalysmy bo zarazilam sie rozwniez okazalo sie ze w szpitalu przepisal mi lek do smarowania crotamitonsmarowalam corke tydz wszystko pralam prasowalam i nic bylo coraz gorzej bylam w rozpaczy dzieco jak wrak czlowieka nie przespane noce kupilam na recepte w pl infectoscab cena 73zlwczoraj ja posmarowalam i czekam na efekt do tego zamowilam lek lyclear cena 75 dzis przyszedl poczta poczta bedziemy sie smarowaly pani mowi ze sama byla chora i pomoglo musze przyznac ze jest juz efekt nie robia sie nowe krosty tek nie jest dostepny w pl ale am kontakt z os ktora to posiada polecam i zycze wszystkim powodzenia pierzcie wszystko i prasujcie nawet skarpetki napisze jak zakoncze kuracjie w razie pyt 513860453

• 25-05-2012 18:18:26
  • 06-06-2012 07:23:26
  • 25-06-2012 12:52:40

Witam wszystkich mam 22 lata mialem swiezb rok temu ciagnelo sie to przez pare ladnych miesiecy wiele lekow wyprobowałem. NOVOSCABIN i tylko NOVOSCABIN !! Dla niektorych osob to moglo nie pomoc ze wzgeldu na złe uzywanie preparatu. Raz czy dwa razy uzylem novoscabin nie pomogl po paru miesiacach dowiedzialem siejak go stosowac zeby byl skuteczny. Proponuje najpierw wziasc jak najgoretsza kapiel wtedy w skorze pory sie otwieraja szerzej i smarujemy sie novoscabinem wciarajac przez dluzszy czas oprocz twarzy, po kapieli i wysmarowaniu sie zalozycz czyste ubranie. Podobno swiezb ginie w 70-80 stopniach C. Najlepiej smarowac sie przed snem zeby po nocy nas nie meczylo swedzenie. Rano tez dobrze zrobic sobie goracy prysznic i sie smarowac. Smarowanie mozna po 15 min powturzyc ale nie trzeba. Co jeszcze moge dodac zeby wam pomoc bo wiem co to za choroba i współczuje tym ktorzy nie moge znalesc na to leku. codziennie zmieniac ubranie. i posciele czesto zmieniac . Starajcie sie bliskich nie zarazic tym ja to zrobilem nie byli zli na mnie ale pomagali mi sie tego pozbyc. To nie wstyd poinformowac kogos o zagrozeniu. malutkie czerwone swedzace kroski to moga byc pierwsze objawy swiezbu. NOVOSCABIN kosztuje w aptekach bez recepty 19-23 zl mniej wiecej taki przedzial nie duzo a ile mozna syskac spokoju. Myślę że choć troche pomoglem. Powodzenia zycze w walce ja naszczescie mam to za soba ale lupi to wrocic pamietajcie jak wiecie ze to to, to zastosujcie moja metode.

• 28-06-2012 20:41:11

Co do codziennej zmiany ubrania: oczywiście bielizna, koszulki, koszule... ale co ze spodniami, ich zazwyczaj jest mniej..
    INFECTOSCAB
    niestety jestem wciaż w trakcie leczenia, zauważyłem jedno, nowe krosti się już nie pojawiają i stopniowo ustępuje swędzenie. Ale te które zdążyły się zrobić są i wciąż straszą.

Pozdrawiam

Zobacz inne dyskusje

• Witam mam takie pytanie czy jest jakiś lekarz w stanie mi pomóc w ciągu...
  • Adato
    Witajcie. Jakiś miesiąc temu zaczęła mnie swędzieć i lekko piec...
  • klauudens
  • Na nietolerancje pokarmowe robiłam Food Detective Test w BM Quality Med. Nigdy...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/2008_11_27_3752_cr-W300H200.pngFot. medforumPokrzywka
    Jest to zespół chorobowy, w którym dochodzi do...
    Twoja sugestia