Zaloguj
Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: leczenie świerzbu (71)

 • leczenie świerzbu
  Początkująca
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów

  Na nietypowy świerzb występujący w postaci krost, (a nie typowych, opisanych w podręcznikach dermatologii, podskórnych kanalików), nie działa NOVOSCABIN (dostępny bez recepty) ani CROTAMITON (na receptę). Skuteczny JACUTIN wycofano ze sprzedaży w 2008r.

  Polscy lekarze z regóły negują, że jest to świerzb.

  W tej sytuacji trzeba udać się do Londynu, gdzie w aptece można nabyć bez recepty krem LYCLEAR. Trzeba zaopatrzyć się na smarowanie całej rodziny, nawet dwa razy, w odstępie ok. 7 dni.

  Ostatnia edycja:
 • leczenie świerzbu
  Treść zablokowana przez moderatora
 • leczenie świerzbu

  IVERMEKTYNA  Na świecie świerzb leczony jest skutecznie lekiem doustnym o nazwie Ivermektyna. Lek stosowany jest jednorazowo, dolegliwości ustepują do dwóch tygodni. Czasami jest konieczne powtórzenie kuracji. We wszystkich publikacjach naukowych stwerdzają że lek jest bezpieczny i b. skuteczny, w Polsce niestety nie jest zarejestrowany. Jednak bez znajomych w USA, gdzie jest dopuszczona dla ludzi jako środek m.in. przeciwświerzbowy, jest praktycznie nie do zdobycia w Polsce. Wg amerykańskich badań klinicznych najskuteczniejsza jest właśnie Ivermektyna. Najniższą skuteczność mają Novoscabin czy Crotamiton, Maść Siarkowa.  CHETNYCH O KONTAKT W SPRAWIE LEKU PROSZE PISAC NA NR GG 12799064

  Ostatnia edycja:
 • Reklama
 • leczenie świerzbu

  Lekarz w Londynie zalecił mi krem LYCLEAR, smarowanie dwa razy w odstępie ok. 7 dni. Okazało się, że dwa razy to za mało, trzeba było posmarować się trzeci raz po kolejnych 9 dniach. Lekarz w Londynie mówił mi, że IVERMEKTYNĘ stosuje się w przypadku świerzbu krostkowego, ale stosują ją niechętnie bo może mieć niekorzystne skutki uboczne. Czytałem kiedyś w Internecie, że IVERMEKTYNĘ stosuje się powszechnie w Afryce do walki z różnymi pasożytami tkankowymi (nie jelitowymi) np. filariozą. Skutki uboczne to niebezpieczne toksyny wytwarzane przez wymierające w krótkim czasie pasożyty.

  Ostatnia edycja:
 • leczenie świerzbu

  Co to znaczy: pisać na nr GG 12799064? Przepraszam za moją ignorancję.

  Ostatnia edycja:
 • leczenie świerzbu

  proszę mi podać lek na świerzb bez recepty który poskutkuje bo inne leki dotychczas nie miały skuteczności

 • leczenie świerzbu

  bardzo proszę o skuteczny lek na świerzb bez recepty bo żadne nie skutkuja proszę pisać na gg 9105676

 • leczenie świerzbu

  CROTAMITON SPALIŁ MI SKÓRĘ.NOVOSCABIN WCIERAŁEM PO PIERWSZEJ WIECZORNEJ KĄPIELI 1DNIA KURACJI PRZED SNEM DWIE GODZINY W CAŁE CIAŁO ZAZNACZAM CAŁE: STOPY TYŁEK (RÓW) PENIS JĄDRA WSZYSTKO PO SZYJĘ I TAK 2XDZIENNIE PO 2GODZINY1/2BUTELKI NA 1-DNO SMAROWANIE PRZEZ PIĘĆ DNI RANO I WIECZOREM PRZEZ 5DNI.PO KURACJI KĄPIEL ODZIEŻ I POŚCIEL DO WORKA NA 20DNI NAJLEPIEJ PO 20-STYM DNI UPRAC W GORĄCEJ WODZIE POŚCIEL WGORĄCEJ WODZIE. ZA 10 DNI POWTÓRKA KURACJI ŚWIERZB NIE MA SZANS ALE SWĘDZENIE PRZEJDZIE PO OKOŁO 2TYGODNIACH BO NASKUREK JEST PRZEZ SCABIES PO PROSTU ZJEDZONY... TO DZIAŁA GWARANTUJĘ!!!

 • leczenie świerzbu
  Treść zablokowana przez moderatora
 • leczenie świerzbu

  moj syn walczy ze swierzbem,osrtatnio dostal lek o nazwie InfectoScab 5-cio procentowy crem,smaruje sie go po kapieli,po 24 godzinach kapiel,zmiana bielizny i poscieli i znowu smarowanie,lek dziala,dostepny w niemczech na recepte

  Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?
Zobacz inne dyskusje