Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: krostki na ciele, jakby ugryzienia, swędzenie w nocy ! (3)

• krostki na ciele, jakby ugryzienia, swędzenie w nocy !
    09-07-2010 11:57:07

od dwóch tygodni zaczęły wyskakiwać mi po nocy jakby ukąszenia komara... ale po sprawdzeniu pokoju, łóżka... doszłam do wniosku, że nie ma tam żadnych owadów... strasznie to swędzi :/ a jak rozdrapuje, to wychodzi z tych krostek jakby żywica :// początkowo miałam to na nogach, teraz ręce i szyja też są w takich krostkach... nie są one skupione w jednym miejscu, porozrzucane po ciele...

09-07-2010 15:32:38

To mogą być pluskwy. W dzień się ukrywają, więc ich nie widać. Najczęściej są pod materacem, w pościeli, pod listwami, boazerią, w kontaktach itp.

• Reklama

23-10-2012 10:53:09

Na 99% to pluskwy, mogą powodować uczulenia, różne wybroczyny, plamy na skórze. Ugryzienia bardzo swędzą. Jedne z trudniejszych do zwalczenia... koszmar mówię Wam...

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• egzema witam, mam egzeme od ok 7lat, nie wiem czy to dokładnie egzema poniewaz dermatolodzy...
  • odbyt - ból, pieczenie, krostki . Mam dziwne bolesne krostki na odbycie ;/ piecze podczas wypróżniania oraz czasem...
  • czerwona skóra na mosznie od jakiegoś czasu mam czerwoną skórę na mosznie. nic nie szczypie...
  • Rozszerzone pory - lasery Witam serdecznie, borykam się z problemem rozszerzonych porów. Są one na tyle...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/09mrk0140cl_dziewczynka_koza_laka_zielen_trawa_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMleko kozie u dziecka z alergią
    Zastosowanie mleka koziego w żywieniu dziecka z alergią na białka...
    Twoja sugestia