Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: krostki na ciele, jakby ugryzienia, swędzenie w nocy ! (3)

• 09-07-2010 11:57:07

od dwóch tygodni zaczęły wyskakiwać mi po nocy jakby ukąszenia komara... ale po sprawdzeniu pokoju, łóżka... doszłam do wniosku, że nie ma tam żadnych owadów... strasznie to swędzi :/ a jak rozdrapuje, to wychodzi z tych krostek jakby żywica :// początkowo miałam to na nogach, teraz ręce i szyja też są w takich krostkach... nie są one skupione w jednym miejscu, porozrzucane po ciele...

• 09-07-2010 15:32:38

To mogą być pluskwy. W dzień się ukrywają, więc ich nie widać. Najczęściej są pod materacem, w pościeli, pod listwami, boazerią, w kontaktach itp.

• Reklama

• 23-10-2012 10:53:09

Na 99% to pluskwy, mogą powodować uczulenia, różne wybroczyny, plamy na skórze. Ugryzienia bardzo swędzą. Jedne z trudniejszych do zwalczenia... koszmar mówię Wam...

Zobacz inne dyskusje

• polishme96
    Witam, od jjakiegoś czasu, na ciele zaobserwowalem bąble. Nie jest ich dużo,...
  • leimhc
    Witam,od jakiegoś czasu mam problemy ze skórą dłoni. Nie dość,...
  • alouette90
    Cześć moim problemem jest wiecznie błyszcząca cera.. Ale zacznę od...
  • Witam, moim problemem są strasznie bolące pryszcze na czole, pojawiły się...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/csc27051_rece_kobieta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesNadpotliwość – wstydliwy problem
    Nadmierna potliwość jest bardzo uciążliwa, nieprzyjemna i...
    Twoja sugestia