Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: krostki na ciele, jakby ugryzienia, swędzenie w nocy ! (3)

• 09-07-2010 11:57:07

od dwóch tygodni zaczęły wyskakiwać mi po nocy jakby ukąszenia komara... ale po sprawdzeniu pokoju, łóżka... doszłam do wniosku, że nie ma tam żadnych owadów... strasznie to swędzi :/ a jak rozdrapuje, to wychodzi z tych krostek jakby żywica :// początkowo miałam to na nogach, teraz ręce i szyja też są w takich krostkach... nie są one skupione w jednym miejscu, porozrzucane po ciele...

• 09-07-2010 15:32:38

To mogą być pluskwy. W dzień się ukrywają, więc ich nie widać. Najczęściej są pod materacem, w pościeli, pod listwami, boazerią, w kontaktach itp.

• Reklama

• 23-10-2012 10:53:09

Na 99% to pluskwy, mogą powodować uczulenia, różne wybroczyny, plamy na skórze. Ugryzienia bardzo swędzą. Jedne z trudniejszych do zwalczenia... koszmar mówię Wam...

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Sucha skóra Mam strasznie suche usta nie moge sie nawet usmiechac bo wtedy czuje jakby mi sie cale usta...
  • Kkoronaa
    Prosze o porade-chrostki wewnetrzna strona ud Witam,Chcialabym przedstawic swoj problem, zauwazylam dzisiaj ze na moich wewnetrznych stronach...
  • Komentarze do: Choroby skóry wywołane przez wybrane pasożyty Warto zrobić Test Obciążeń Organizmu, żeby sprawdzić, czy...
  • loter007
    Plamka na palcu dziecka Witam Synek ma na palcu czewona plamke z wyraznym ciemniejszym srodkiem. Nie jest to wypukle a...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0155_2009_01_16_5722-W300H200.jpgFot. medforumWysypka po szczepieniu na odrę
    Szczepienie przeciwko odrze jest wykonywane szczepionką żywą,...
    Twoja sugestia