Zaloguj
Reklama

Forum: Czas na relaks

Temat: KONKURS - oceń nowy wygląd ForumDermatologiczne.pl (5)

ulubione
  • KONKURS - oceń nowy wygląd ForumDermatologiczne.pl

Podziel się z nami swoją opinią na temat nowego wyglądu serwisu ForumDermatologiczne.pl

Do wygrania 3 książki, zatem 3 osoby zostaną nagrodzone:

Diagnozowanie chorób twarzy V.H. Haiduk x 2
    Odkryj swoje piękno C. Campbell x 1

Napisz opinię składającą się z dwóch części:

1) OCENA FORUM

Wyraź swoją opinię na temat nowego wyglądu forum.

2) PIELĘGNACJA CIAŁA

Jakich używasz sposobów by Twoje ciało było cały czas w dobrej kondycji, a skóra była jędrna i elastyczna?

Czas trwania konkursu:

13.05.2014 - 6.06.2014

Wyniki podamy do: 9 czerwca 2014.

Zachęcamy by wskazać co się Wam podoba, co nie oraz co byście zmienili.

ZASADY:

1. Każdy uczestnik konkursu musi posiadać konto w serwisach Medforum.
    2. Każdy uczestnik może dodać jeden wpis - kilka zdań.
    3. Nagrodami w konkursie są książki o tematyce dermatologicznej.
    4. Jeżeli po kontakcie z wygranymi nikt się nie zgłosi w ciągu 30 dni, nagroda przechodzi na rzecz Medforum.
    5. Redakcja wyłaniając zwycięzców nie bierze pod uwagę ocen wypowiedzi konkursowych dokonanych przez innych uczestników (nie są brane pod uwagę głosy na TAK lub NIE)
    Ostatnia edycja:
  • Reklama

Podoba mi się strona dermatologiczna. Przejrzystość artykułów, można dodać komentarze pod artykułami.

Moja skóra, aby była elastyczna i jędrna to staram się dbać o nią w następujący sposób:

*** stosuje odpowiednie balsamy do ciała
    *** używam kremy dobrane do mojej wrażliwej skóry
    *** w wolnej chwili ćwiczę dla dobrej kondycji ciała

To są sprawdzone sposoby, które mnie nigdy nie zawodzą nad poprawieniem wyglądu skóry, ale również wyglądu nad którym cały czas pracuje, aby stawał się coraz lepszy, a ja dzięki temu będę miała dobre samopoczucie.

Ostatnia edycja:
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

Forum jest w prześlicznej tonacji błekit i róż,a to bardzo kobiece kolory i moje ulubione,biel kojarzy mi się z czystością zatem forum robi pozytywne wrażenie,jest przejrzyste i czytelne i cieszę się że na portalach po olei zachodzą metamorfozy,aż przyjenie się tutaj wchodzi na stronę.
    Teraz przejdę do drugiego etapu konkursu:
    Przyzwyczailismy się mówić,że pielegnujemy skórę,a tymczasem rzeczywistość wygląda tak że pielegnujemy naskórek,jego wytwory to również włosy i paznokcie a do dermy czyli skóry właściwej odziaływać możemy jedynie od wewnątrz i jest to rola specjalisty-dermatologa,my natomiast również możemy i mamy wpływ na wewnętrznę oddziaływanie na skórę właściwą,ponieważ mamy wpływ na nasze odżywianie.
    Ja spożywam dużo kaszy na sypko,ponieważ filtruje i odtruwa krew,jest więc bardzo zdrowa,jadam dużo surowych warzyw koło pół kilo dziennie jako surówki,surowe owoce w niedużych ilościach,unikam słodyczy,bo cukier przyśpiesza starzenie skóry,mięso i ryby spożywam gotowane na parze lub duszone w warzywach i obowiązkowo piję codziennie 1,5 litra wody zmineralizowanej,spożywam również przetworzone,sfermentowane przetwory mleczne i jem ciemny gruboziarnisty żytni chleb.
    To byłby mój pierwszy krok,olejnym jest pielęgnacja naskórka
    -oczyszczanie
    złuszczenie
    -regeneracja
    Moje ulubione kosmetyki to wielofunkcyjne,dwa w jednym,np.mleczko do twarzy a peelingiem,używam peelingu enzymatycznego aby nie doprowadzić do popękania naczynek krwionośnych,żele do mycia ciała nawilżające z złuszczającymi mikrogranulkami,a biorąc codzienny prysznic robię sobie mały masaż wodny,stosuje na przemian natryski ciepłej i na końcu zimnej wody dla ujędrnienia i napięcia skóry,lubię tez efekt sauny bo oczyszcza się skóra.
    Do twarzy oczyszczonej używam kremu 24 godzinnego z olejkami kwiatowymi i pszenica oraz pod oczy,rano i wieczorem,raz na tydzień serum na bazie soji oraz maseczki których jest bardzo duzy wybór,najchętniej owocowe.
    Nauczyłam się techniką masażu wklepywać samodzielnie kremy i zaoszczędziłam na wizycie u kosmetyczki,którą wycenia to osobno jako masaż ujędrniający twarz.
    Dbam o depilację pach,bikini i nóg,opłaca sie zrobić okresowo depilację laserową bo jest długotrwały efekt.
    Do ciała używam ujędrniającego olejku arganowego,który idealnie nawilża moją suchą skóre i rowniez wmasowuje go w ciało,robiąc mały masaż napinam i ujędrnia skórę.
    Jeśli chodzi o pielegnację stóp idealnie odpowiada mi krem z ureą,złuszcza i nawilżą zrogowaciały naskórek,do paznokci używam odżywki z calcium i oczywiście kremu do rąk.
    Na koniec zostawiłam pielegnację włosów,używam szamponów z serum do suchych włośow i olejku arganowego,układam je uzywając pianki .
    Wreszcie został mi ostatni krok do pięknej skóry a jest nim zdrowy,higieniczny tryb życia,unikam alkoholu,dymu z papierosów,uparawiam regularnie gimnastyke,brzuski,biegi,spacer i zawsze spię w wywietrzonym pokoju.
    Efekty są u mnie widoczne,dużo osób uważa mnie za młodszą niż jestem w rzeczywistości a ja po prostu zakorzeniłam sobie nawyki pielegnacyjne i uważam ze kazdy to może zrobić.

Ostatnia edycja:
  • Reklama

1. Nowy wygląd strony jest bardzo pozytywny. Ciepły kolor różu dodaje miły akcent stronie. Serwis jest zrobiony bardzo czytelnie. Z łatwością można znaleźć praktyczzne porady, artykuły albo wypowiedzieć się na forum. Dobry ukad graficzny sprawia, że każdy gość znajdzie szybko to czego szuka. To co przykuwa moją uwagę i za co daję wielki plus to zakładka konkursy. Jest dobrze widoczna i nie trzeba błądzić po serwisie szukając. Podoba mi się także pasek z przeierowaniami na inne fora edukacyjne. Ogolnie strona na duży plus!
    2. By moje ciało było w dobrej kondycji regularnie ćwiczę.
    Uważam ze jest to podstawa pięknego ciała. Nie zapominam także o balsamach nawilżających i ujędrniających które stosuje po codziennej kąpieli. Do mycia ciała uzywam kremowych żeli pod prysznic oraz peelingi 2 razy w tygodniu. Twrz myję ściągającymi żelami do mycia twarzy.Na to stosuję nawilżające ( w lato) lub natłuszczjące kremy (w zimie) odpowiednie na noc i na dzień. Pod oczy i na powieki oczywiście także odpowiednie preparaty. Co jakiś czas kupuję serum do twarzy, a 2 razy w tyg. używam maseczek - często z glinką. Zdarzę się też że stosuję peelingi.
    Oprócz ćwiczen i kosmetyków staram sie zdrowo odżywiać i pić dużo wody mineralnej.

3 uczestniczki wygrywają nagrody, dziękujemy za udział w konkursie, nagrody wyślemy pocztą, mamy adresy od każdej z Pań

Reklama
Zobacz inne dyskusje