Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: ivermectin,iwermektyna,stromectol,avertol.-3mg (72)

• 02-08-2012 09:22:05

Ja do zwalczenia tego świństwa użyłem iwerektyne,bez żadnych skutków ubocznych już po tygodniu obawy i swędzenie ustąpiło.Do dzisiaj to już 4 miesiące ni ma nawrotów choroby Zainteresowanych proszę o kontakt Tel.794040431 email - mirco611@onet.pl Działanie: Ivermectin zabija pasożytnicze obleńce u człowieka takie jak: świerzb, nużeńce (demodex), glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy.
    Powoduje zaburzenie przewodzenia nerwowego u nicieni i stawonogów co prowadzi do ich śmierci. Lek jest dobrze wchłaniany po podaniu doustnym a wydalany głównie z kałem w ciągu około 2 tygodni.

Przeciwwskazania i ostrzeżenia specjalne: Nie należy stosować u osób ciężko chorych, w ogólnym złym stanie zdrowia lub w razie nadwrażliwości na lek.

Nie należy stosować w trakcie ciąży, w trakcie karmienia piersią, dzieci o masie ciała poniżej 15 kg.

Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu. Iwermektyna wykazuje szerokie spektrum działania pasożytobójczego.
    Iwermektyna powoduje zakłócenie przewodnictwa impulsów nerwowych co w konsekwencji prowadzi do porażeń i śmierci pasożytów. Na świecie pasożyty leczone są skutecznie lekiem doustnym o nazwie Ivermektyna.
    Lek stosowany jest jednorazowo, dolegliwości ustepują do dwóch tygodni. Czasami jest konieczne powtórzenie kuracji po dwóch tydodniach od zastosowania leku. We wszystkich publikacjach naukowych stwerdzają
    że lek jest bezpieczny i b. skuteczny, w Polsce niestety nie jest zarejestrowany.

Zainteresowanych proszę o kontakt email mirco611@onet.pl lub tel.794040431

• 28-10-2012 12:24:56

Czy ma Pan te tabletki

• 03-01-2013 15:53:18

IVERMECTIN, IWERMEKTYNA: tabletki doustne (bez smarowania)

Na świecie świerzb leczony jest skutecznie lekiem doustnym o nazwie Ivermektyna. Lek stosowany jest jednorazowo, dolegliwości ustepują do dwóch tygodni. Czasami jest konieczne powtórzenie kuracji. We wszystkich publikacjach naukowych stwerdzają że lek jest bezpieczny i b. skuteczny, w Polsce niestety nie jest zarejestrowany. Jednak bez znajomych w USA, gdzie jest dopuszczona dla ludzi jako środek m.in. przeciwświerzbowy, jest praktycznie nie do zdobycia w Polsce. Wg amerykańskich badań klinicznych najskuteczniejsza jest właśnie Ivermektyna. Najniższą skuteczność mają Novoscabin czy Crotamiton, Maść Siarkowa.

CHETNYCH O KONTAKT W SPRAWIE LEKU TELEFON 514 500 963

• 27-06-2013 11:15:42

Mam do odsprzedania ivermectol (ivermectin 12mg).
    Cała moja rodzina leczyła się tym na nużycę, jesteśmy wyleczeni. Zostało mi trochę tabletek. Sprowadzane były z USA.
    Tylko bardzo proszę o ostrożność w zażywaniu, koniecznie trzeba brać coś na wątrobę, bo po zabiciu tych pasożytów jest ona naprawdę bardzo obciążona. Dobrze jest też przez jakiś czas brać coś przeciwhistaminowego.
    Kontakt
    kukan@interia.eu

• 01-07-2013 08:20:24

Kupie ivermectin,iwermektyna,stromectol,avertol.-3mg

PILNE, najlepiej odbiór osobisty w Warszawie

kontakt: dpb@o2.pl

• 30-07-2013 12:47:24

kupię ivermectin
    bardzo pilne, proszę o kontakt

eknah@op.pl

• 13-08-2013 17:33:54

Kupię invermectin - pilne!!!!!!

paula1368@wp.pl

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11-09-2013 21:04:48

ierrmektyna czyli stromacol

Ostatnia edycja: 17-11-2013 22:42:44
  • 07-10-2013 15:45:06

Kupie ivermectin

najlepiej odbiór osobisty w Warszawie

1gsm11@wp.pl

• 09-10-2013 22:08:59

Równiez potrzebuję Iwermektynę. Jeśli ktos ma do sprzedania to proszę o kontakt: lenka22277@interia.pl

Zobacz inne dyskusje

• Krzysztof116
    Witam serdecznie, jestem 22 letnim mężczyzną i od pewnego czasu (ok 2 lat) mam...
  • Limoneska
    Witam serdecznie Od pewnego czasu szukam wszelkich przydatnych informacji na temat...
  • cho_mik
    Cześć!Kilka dni temu mojej córce (4 lata) pojawiło się coś na...
  • cris2706
    Witam, od jakiegoś miesiąca wyszła mi spora plama na szyi i do końca nie...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0062159_kobieta_dziewczynka_lekarstwo_chora_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesRóża - nie kwiat, ale ciężka choroba...
    Ostry stan zapalny skóry i tkanki podskórnej szybko...
    Twoja sugestia