Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: grzybica paznokci - jak leczyć -da się wyleczyć (443)

• 14.11.2008 10:48:00

stosuje od jakiegos czasu propnowany na forum kit pszczeli i musze czszerze napisac ze daje rezultaty do tego na przemian masc proplisowa i juz po tygodniu widze rezultat,paznokiec powoli odrasta nie calkiem zdrowy ale z biegiem czasu i stosowania odrosnie caly zdrowy.chcialbym sie dowiedziec jak zrobic ta nalewke czosnkowa.prosze o przepis i zycze wszystkim wytrfałosci.Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 14.11.2008 10:48:00
  • 14.11.2008 10:49:00

witam.czytam to forum od jakiegos czasu,sledzac uwaznie wasze spostrzeżenia i rady.grzybice mam juz od kilkunastu lat na wszystkich paznokciach,po kilkunastu wizytach u roznych dermatologów i stosowaniu stosu leków i masci które pomagały przez krótki czas doszedłem do wniosku ze tego pieronstwa nie da sie wyleczyc i trzeba z tym zyc.Interesuje sie ta choroba odkad mnie dotkneła,czytam,sledze artykuły na ten temat i doszedłem do wniosku ze duza role w walce z grzybica odgrywa dieta i jak sie odżywiamy.Trzeba odstawic przede wszystkim słodycze i cukry zero węglowodanów w organiżmie do tego pieczywo.Wiem ze ciężko bedzie bez tego,ale to juz polowa sukcesu,wiec duza role w leczeniu odgrywa dieta przy stosowaniu leków.Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 14.11.2008 10:49:00
  • 14.11.2008 10:49:00

witam.czytam to forum od jakiegos czasu,sledzac uwaznie wasze spostrzeżenia i rady.grzybice mam juz od kilkunastu lat na wszystkich paznokciach,po kilkunastu wizytach u roznych dermatologów i stosowaniu stosu leków i masci które pomagały przez krótki czas doszedłem do wniosku ze tego pieronstwa nie da sie wyleczyc i trzeba z tym zyc.Interesuje sie ta choroba odkad mnie dotkneła,czytam,sledze artykuły na ten temat i doszedłem do wniosku ze duza role w walce z grzybica odgrywa dieta i jak sie odżywiamy.Trzeba odstawic przede wszystkim słodycze i cukry zero węglowodanów w organiżmie do tego pieczywo.Wiem ze ciężko bedzie bez tego,ale to juz polowa sukcesu,wiec duza role w leczeniu odgrywa dieta przy stosowaniu leków.Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 14.11.2008 10:49:00
  • 14.11.2008 10:50:00

Ostatnia edycja: 14.11.2008 10:50:00
  • 19.11.2008 08:12:00

czesc.juz pisalam o mojej CHYBA grzybicy na palcach u dloni.Zaczelam od 10 dni klasc kit pszczeli i nie wiem czemu zaczela mnie dzisiaj skora wokol palcy swedzic,nie przy opuszkach ale od paznokcia przy skorkach.Tak sie zastanawiam czy uczulenie jakies dostaje od kitu czy od plastra papierowego.Jestem zalamana,poniewaz myslalam ze po tym kicie przejdzie,ale jezeli bedzie dalej swedzienie,to bede musiala kuracje przerwac,a nie widze juz innej pomocy dla mnie.Czy ktos tez mial takie objawy po takim terminie stosowania kitu??????nie wiem czy paznokcie sa ladniejsze,bo wolno rosna.Daga.POMOCCCCYYYY

Ostatnia edycja: 19.11.2008 08:12:00
  • 19.11.2008 08:23:00

dodam jeszcze ze nie na wszystkich palcach wystapilo to swedzenie skory,a u stop wogole!!!!!!!daga.

Ostatnia edycja: 19.11.2008 08:23:00
  • 24.11.2008 18:47:00

04-07-2007 o 21:35, gość :

Witam

Zmylam paznokcie u stop i sie zalamalam widokiem duzego palca u lewej stopy. Zrobil sie szklisty i zoltawy. Zaczelam dlubac pilniczkiem i w tych miejscach odszedl od skory (.wiec weszlam na neta i szukam pomocy, gdyz zapewne to grzybica paznokci (mam swoje balerinki w cieple dni:/). Jutro ide zapisac sie na wizyte do lekarza, nie wiem czy zdaze bo wyjezdzam na urlop w sobote(( Ale postanowilam skorzystac z rad internautow. Jutro *** lub Citroactiv(to polecane specyfiki na innym forum) i bede pedzlowac. odezwe sie za 3tyg jak wroce z urlopu i zdam relacje. Pozdrawiam HANKA
    Ostatnia edycja: 24.11.2008 18:47:00
  • 29.11.2008 12:37:00

Nalewka czosnkowa na przeziębienia

1 główka czosnku, 3/4 l wódki, 1 szklanka płynnego miodu, 1 cytryna

Obrane ząbki czosnku pokój w cienkie słupki, cytrynę w ćwiartki. Zalej miodem i wódką.

Odstaw na 2 tygodnie. Zlej, przefiltruj, przelej do butelek i odstaw na 2 - 3 miesiące. Proporcje mozna zmienic. naprawde skuteczna. Obecnie czekam az odrosnie pozostala czesc zdrowego paznokcia.

Ostatnia edycja: 29.11.2008 12:37:00
  • 29.11.2008 23:22:00

ta nalewka smarowac paznokcie???jak tak to jak dokladnie?bo po stosowaniu kitu pszczelego przez 3 tyg dostalam uczulenia!!!!!!ratunku,jak ja nienawidze tych paznokci juz...czy ta nalewka pomoze???

Ostatnia edycja: 29.11.2008 23:22:00
  • 08.12.2008 13:38:00

kilka kropelek na paznokiec i zakladam gumowy palec od rekawiczki aby zachowac sterylnosc. Juz prawie odrosl mi zdrowy paznokiec ale profilaktycznie jescze codziennie zakraplam. Mnie pomogło bez pastylek.

Ostatnia edycja: 08.12.2008 13:38:00

Zobacz inne dyskusje

• Od jakiegoś czasu mam na penisie widoczne na zdjęciach zmiany. Nie wiem co to jest. Te...
  • Wątek: ***
    *** 20 mg 30 sztuk w opakowaniu. Oryginalne, apteczne i ważne do 07/2015 roku. Zapraszam...
  • Witam, mam 18 latOd kilku miesięcy mam dziwną wysypkę w okolicy pachwin....
  • Niedługo miną 3 miesiące od zakończenia kuracji Izotekiem.Krosty mi...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/CHJ04080_kobieta_pot_ojoimages_ce-W300H200.jpgFot. ojoimagesNadmierna potliwość
    Poza przypadkami wtórnej, patologicznej potliwości...
    Twoja sugestia