Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Choroby skóry

(3)

Wiele czynników wpływa na kondycję skóry. Tutaj znajdziesz informację o chorobach skóry - chcesz zasięgnąć opinii lub masz doświadczenia, które pomogą innym? Napisz

Temat: EGZEMA DŁONI JEST NO TO SPOSÓB !!!! (104)

• 23-09-2012 13:22:05

Witam egzema dłoni mam od 1,5 roku. Zaczęło się bardzo niewinnie pęknięcie skóry na środkowym palcu lewej dłoni teraz to całe dłonie z ranami do krwi i miękkiego ciała. Moje dłonie i palce wyglądały jak rozdziobana czereśnia przez szpaka. Cała reklamówka maści sterydowych wszystkie testy ( nic nie wykazały ) nic nie pomagało. Oschłe diagnozy dermatologów nie mających pojęcia co przepisać to doprowadziło się do mojego załamania. Ale jest na to sposób SÓL GORZKA tzw " siarczan magnezu " dostępna jest w każdej aptece w postaci saszetek 25g. - 3zł / 1szt.
    PRZYGOTOWANIE / każdego wieczoru wsyp połowe saszetki do miski z wrzątkiem ( wody ok 1L nie więcej ) i mieszaj aż się rozpuści. Gdy woda nieco ostygnie włóż dłonie i mocz aż woda praktycznie zrobi się bardzo letnia. Następnie dłonie mają same wyschnąć, nałóż grubą warstwę wazeliny i dobrze rozprowadź i załóż bawełniane rękawiczki/ połóż się spać, a rano nie uwierzysz. Po 3 razach ( trzy sesje wieczorowe przed spaniem ) zobaczysz efekty / DERMATOLODZY PRZEPISUJĄ TYLKO STERYDY TO NISZCZY WĄTROBĘ ORAZ POGARSZA SYTUACJĘ.
    MYŚLĘ ŻE POMOGĘ KOMUŚ W TEJ STRASZNEJ I PRZYKREJ CHOROBIE
    czekam na efekty w postaci nowych wyleczonych
    pzdr michał

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    24-09-2012 22:41:15

Moja znajoma ma ten sam problem. Zaraz przekazałam jej twój sposób na tę przykrą dolegliwość. Mam nadzieję, że jej to pomoże. Dziękuję w jej imieniu i pozdrawiam.

• 30-09-2012 15:21:52

Hej Michał, boykam się z pekajaca skorą na dłoniach od 4 lat, od zaleczenia sterydami do nawrotu, choroby...
    U mnie wyglada to tak ze czekam az ogowaciala skore cala pozrywam z palców i zostaje nowy naskorek wtedy steryd i jest ok, wtedy mam 3 tyg spokoju a pozniej znow miesiac rogowacenia i pekana skory na dloniach, w pracy ciezko sie z tym czuje a do tego spotykam sie z fantastyczna dziewczyna i wiem ze bedzie z tego cos fajnego a tutaj znow to cholerstwo akurat teraz na mnie trafilo ide dzis do apteki po ta sól i nie łudzę się ale sproboje jesli by pomoglo to bedziesz mial dobry uczyne na koncie a mam pytanie zamiast wazeliny moze byc zwykly krem nivea?

• 01-10-2012 15:55:23

witaj . nie raczej wazelina mega tłusta pod rękawiczkę na noc

• 14-10-2012 19:36:57

widzę że męczycie się tak jak ja więc przekażę wam porady nie czekaj aż skóra Ci całkiem zrogowacieje tylko każde miejsce gdzie skóra twardnieje delikatnie ją spiłuj takim pilniczkiem do paznokci z papierem ściernym, z czasem wyczujesz kiedy i ile, drugie wypróbuj maść egzema1 jest naturalna i rewelacyjna ja ją przetestowałem i kilku moich znajomych wszyscy określili ją jednym słowem - rewelacja, opinie innych znajdziesz na różnych forach o egzemie np. commed twoje zdrowie alergolog strona 5 i na wielu innych poszukaj

• 22-10-2012 19:02:43

mogę potwierdzić egzema1 działa i to skutecznie i pilniczek też się sprawdza

• 25-10-2012 00:08:50

Chorowałam na egzemę dłoni 3 miesiące( dla jednych to tyle co nic) dla mnie za długo ze wzgledu na wykonywany zawód kosmtologa. Z mojego dowiadczenia wynika że najawazniejsze jest skupić sie na znalezieniu przyczyny. Jak wiadomo przyczyną może byc wszystko.
    Kazdemu kto wysyłal mnie do lekarza kazalam sie puknąc w czolo! Bedzie mnie faszerowal czyms co tylko złagodzi objawy ale nie wyleczy!
    Ja miałam to szczescie że udalo mi sie znalezc szybko przyczynę, która był GLUTEN.
    Mało kto wie (jesli nie zwraca na to uwagi) jak duzo go spozywa codziennie.
    Po tym jak przeszlam na diete bezglutenowa do 2 tygodni pojawial się swiąd i pecherze ale z dnia na dzien słabszy.

Natomiast mój przyjaciel pozbył sie egzemy jak ręką odjął
    po oczyszczeniu jelit (kamienie toksyny zlogi pasozyty)

• 23-11-2012 20:03:08

a w jaki sposób oczyścił jelita???

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    03-01-2013 22:38:11

No jelita to chyba można w jeden sposób oczyści....lewatywka plus specjalna "dieta"

• 11-01-2013 12:30:53

Witam, ja męczę się z egzema dłoni od roku. Niestety u mnie wygląda to tak jak u Michała czyli pęknięcia do krwi itp. Dermatolodzy powinni się specjalnie wyszkolić na temat egzemy bo raczej żaden nie ma na ten temat pojęcia. Oczywiście tez nabrałem się silnych sterydów bez żadnych rezultatów a choroba się pogłębia. Znajoma wyleczyła egzemę ŻYWORÓDKĄ PIERZASTĄ. Przemywanie sokiem i przykładanie liści + okłady z nalewki z kitu pszczelego. Poczytałem w internecie i faktycznie okazuje się że żyworódka ma specjalne właściwości lecznicze a jednym z głównych zastosowań to egzema. Zamówiłem sobie w internecie sok i liście. Wczoraj był pierwszy dzień i zobaczymy, dam znać jak rezultaty. Ale dla pewności idę dzisiaj do apteki kupić ta sól i wazelinę. mam nadzieję, że to pomoże bo na prawdę ciężko z tym funkcjonować bo to boli, piecze i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Dzięki za radę.

Zobacz inne dyskusje

• mati1878
    Witam. Mam ogromny problem z trądzikiem. Wybrałem przez 12 tygodni antybiotyk(chyba to...
  • Pomocy trądzik różowaty już pół roku biorę antybiotyk i...
  • karolcia0o05
    Witam. Na mojej skurzę zobaczyłam małe czerwone krostki jest ich 4-5...
  • marek4321
    Witam nie wiem co to jest za plama znajduje sie miedzy brzuchem a penisem i ma taki sam kolor...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/Choroby_skory_iStock_000000120506XSmall_ss-W300H200.jpgFot. medforumKilka wskazówek jak zapobiegać grzybicom
    Oto kilka prostych zasad, których przestrzeganie ograniczy...
    Twoja sugestia