Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Dziwne grudki we włosach... Co to jest? (5)

• 12-11-2007 08:59:00

Witam,

Po stosowaniu leczniczego płynu na włosy na skórze głowy pojawiło mi się coś w rodzaju łupieżu, jednak do końca nie wiem co to jest... Mam we włosach takie twarde kuleczki, przypominają trochę ziarenka piasku, miejscami mam też drobne ranki, bolące krostki w kilku miejscach (zwłaszcza koło uszu). Najgorsze jest to że te kuleczki wyrywają mi włosy, które się strasznie przerzedziły... Wygląda to tak, że na włosie który wypadł na końcu jest właśnie taka żółtawa twarda kuleczka, mam tego pełno głowa trochę swędzi, byłam u lekarza ale nie pomógł, ktoś wie może co to może być i co ew. mogłoby mi pomóc zanim stracę włosy?

Z góry dziękuję

Ostatnia edycja: 12-11-2007 08:59:00
  • 16-04-2011 08:50:42

To najprawdopodobniej gnidy, czyli jaja wszy ludzkiej, więcej informacji wikipedia,
    Pozdrawiam!

• 12-02-2012 12:16:56

chyba ty jestes gnida

• 12-02-2012 13:55:21

To są kuleczki łoju, który ugrzązł w mieszku włosowym, dzięki temu leczniczemu płynowi zatkałaś sobie mieszki włosowe i łój nie ma się jak ewakuować, poszukaj szamponów z dziegciem, one pomagają na tę przypadłość, to nie są wszy

• 05-03-2014 12:02:58

Jakie wszy??? Czy ty człowieku w ogóle wiesz o czym piszesz? Również mam ten problem i jest to związane z szybko przetłuszczającą się skórą głowy. Różna szampony stosowałam także te lecznicze i myślę, że nie ma sposobu żeby pozbyć się tego w 100%

Zobacz inne dyskusje

• Toxek
    Witam,mam problem. Już kolejny raz na dłoni pojawiają mi się krosty,...
  • Potworek13
    Witam.Nieco ponad miesiąc temu poddałem się operacji wydłużenia...
  • Witam, bardzo proszę o pomoc tych, którzy zetknęli się z tą...
  • caterina93
    Wątek: Problem
    Witam, mam takie pytanie, poniewaz nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/cera_skora_twarz_maseczka_peeling_panthermedia_11312151-W300H200.jpgFot. PantherstockStany przedrakowe skóry
    Czas ten może być dowolnie długi. Stany przedrakowe, z...
    Twoja sugestia