Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Dziwne czerwone plamy na skórze ud/podbrzusza ZDJĘCIE (24)

• 03.05.2011 23:25:55

Witam wszystkich i proszę o poradę cóż mi może dolegać:/
    Zacznę od tego że takowe zmiany na skórze zaczęły mi się pojawiać na początku Kwietnia tak więc będzie to 6 tydzień jak się z tym zmagam.
    Plamy są swędzące, złuszcza się skóra na obrzeżach ich kolistych kształtów. Ciągle pojawią się nowe.
    Mam 26 lat i nigdy jeszcze nie miałem czegoś takiego.
    Tryb mojego życia nie uległ zmianie, proszki do prania te same, jedzenie jak dotychczas. Jestem aktywny fizycznie ale nie biorę żadnych odżywek itp.
    Ostatni antybiotyk jaki brałem była to ACYZYNA, brana pod koniec Marca.
    Jestem tym bardzo zaniepokojony, jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc albo przynajmniej zdiagnozować co mi dolega Będę BArdzo Wdzięczny....

Dołączam zdjęcie i oznajmiam że każdy ogląda je na własną odpowiedzialność
    http://img543.imageshack.us/f/51049438.jpg/

• 28.06.2011 23:41:48

Moim zdaniem atopowe zapalenie skóry - alergia, uczulenie może być na konserwanty, sztuczne barwniki, na cokolwiek. Dermatolog konieczny niestety, przepisze Ci preparaty do złagodzenia swędzenia. Czym szybciej tym lepiej aby nie skończyło się na sterydowych maściach. Zdrówka życzę. Będzie dobrze

• 29.06.2011 06:29:28

Ja bym w takie miejsca zastosowała maść rumiankową,cynkową czy nagietkową,często osoby z łuszczyca stosują w tych miejscach w/w z dobrym skutkiem a także żel z żywokostu likwidują wszystkie stany zapalne cynkowa lekko wysusza,warto sprawdzić coś mocniejszego bała bym się w tak delikatne miejsca.

• 19.07.2011 21:02:57

Mam identyczne plamy wiadomo jaka była diagnoza?

• 02.09.2011 12:46:13
    Gość 2011-05-03 23:25:55 Witam wszystkich i proszę o poradę cóż mi może dolegać:/
    Zacznę od tego że takowe zmiany na skórze zaczęły mi się pojawiać na początku Kwietnia tak więc będzie to 6 tydzień jak się z tym zmagam.
    Plamy są swędzące, złuszcza się skóra na obrzeżach ich kolistych kształtów. Ciągle pojawią się nowe.
    Tryb mojego życia nie uległ zmianie, proszki do prania te same, jedzenie jak dotychczas. Jestem aktywny fizycznie ale nie biorę żadnych odżywek itp.
    Jestem tym bardzo zaniepokojony, jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc albo przynajmniej zdiagnozować co mi dolega Będę BArdzo Wdzięczny....

• 02.09.2011 15:04:32

Grzybica, po antybiotykoterapii, te zmiany można określić jako "grzybica obrębna pachwin"

• 03.11.2011 21:31:25

Jak dla mnie to półpasiec.

• 03.11.2011 21:31:32

Jak dla mnie to półpasiec.

• 30.11.2011 18:18:47

ja też mam identyczne plamy jak na zdjęciach, mam je ale mało na razmionach, kilka nad obojczykami a resztę na klatce, brzuchu i podbrzuszu, z czego jedną plamę mam wielką ok 5cm x 2cm owalną. Co to może być? Dermatolodzy jeszcze nigdy mi nie pomogli dlateo pytam tutaj, może ktoś sobie z tym poradził..

• 08.05.2012 18:52:04
    Gość 2011-05-03 23:25:55 Witam wszystkich i proszę o poradę cóż mi może dolegać:/

Zobacz inne dyskusje

• Z trądziekiem walczyłam od liceum a mam 30 lat. Biorę izotek d maja, po 2...
  • rikitiki
    Witam,Mam problem z dużymi palcami u stóp. Odkąd pamiętam, są one...
  • jarekciszewski
    WItamMam pewien problem... Problem ten polega na tym, że już od 2 lat schodzi mi...
  • Wątek: POMOCY!! :(
    Zaczeło sie jakies 5 lat temu, łuszczyła mi sie skóra w tych okolicach...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon167013_dziecko_dziewczynka_rozmowa_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesCo nowego przygotowaliśmy w...
    Grupy tematyczneAby jeszcze lepiej prezentować treści tworzone...
    Twoja sugestia