Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: dziurki (1)

• dziurki
    21-10-2007 16:31:00

No mojej twarzy pojawiły się tzw. dziurki ale nie wiem czy to od zaskórników bo nigdy ich dużo nie miała. Jak mogła bym je usunąć czy istnieje jakiś dobry krem czy musze iść na usunięcia ich laserowo a jeśli tak to ile to będzie kosztować i jak wyglądać. Już byłam u dermatologa ale te kremy i toniku nic mi nie pomagają . Jeżeli Mozele to proszę o szybką odpowiedź na moją pocztę. Serdecznie dziękuje

Ostatnia edycja: 21-10-2007 16:31:00
    Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• pietr20
    Małe krostki, gródki - czy to na pewno trądzik?? Witam. Mam 20 lat.Na mojej twarzy pojawiają się codziennie małe krostki,...
  • ***: wyskakiwanie krostek Dzień dobryZacząłem zażywać *** 40mg (raz dziennie). Biorę...
  • abcxyz94
    Czerwone krostki w miejscach cebulek włosów. Witam, od kilku dni pojawiły mi się czerwone krostki na udzie (wydaje mi się,...
  • ukąszenie (prawdopodobnie pająk) KIlka dni temu coś mnie ukąsiło. Początkowo odczuwałam tylko ból...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/DSC03335-W300H200.JPGFot. medforumSposób na kurzajki
    Zwykły kwas salicylowy- to prosty domowy sposób na...
    Twoja sugestia