Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Dermatologia - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Drobne swędzące pęcherzyki z cieczą na dłoniach. (272)

• 19-11-2014 21:33:43

Kiedy byłam mała miewałam takie problemy, później samo przeszło aż do zeszłego tygodnia. Ręce w bąblach, swędzenie, nie mogłam spać w nocy, wizyta u dermatologa, lek przeciwalergiczny, krem itd itp. Wczoraj myślałam że oszaleję, tak mnie swędziały dłonie. Sięgnęłam po ocet jabłkowy, zmieszałam trochę z wodą i zaczęłam co jakiś czas przemywać tym ręce. Już po pierwszym razie poczułam mega ulgę. Dziś prawie nie ma śladu po pęcherzykach, rano w pośpiechu przemyłam nawet dłonie samym octem - nie wycierając. Jest dobrze, ręce są trochę wysuszone, nie wzięłam już leków i mam nadzieję, że problem został zażegnany. Dam znać za kilka dni czy nie wraca

• 26-11-2014 09:51:52

mam podobny problem wywolany jest co jakis czas stycznoscia z woda poniewaz za kazdym razem dostaje gdy mam kontakt z nowym siedliskiem wody wysypuje mnie co kilka lat co to jest niewiem

Zobacz inne dyskusje

• Firma Sensive zajmuje się produkcją materacy i zaprasza do zapoznania się ze...
  • jolcia7
    Wątek: Kąciki oka
    Witam! ja mam okropny problem od 2 tyg zmagam sie z zaczerwieniem kąciików oka, sa...
  • kubusdow
    WitamBiorę już ponad 2 tygodnie isoderm 20 mg i mam nadal świecąca...
  • Witam, odkąd pamiętam skóra w moich kącikach wygląda tak jak na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon188078_dziecko_niemowle_sen_spokoj_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTrądzik noworodkowy
    Trądzik noworodkowy – inaczej rumień toksyczny...
    Twoja sugestia